İçeriğe Yönlendir

Aracıma Bu Jant Uyar Mı?

Ekin Güney

Recommended Posts

Taner Gündüz

olur. ama o paraya sac jant değil 100 150 koyun jantta satın alabilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

+1 :yes:

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Sac janta bu parayi verceginize eger cok hosunuza gittiyse kapaklardan alin kendi sac jantiniza takın.:)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi tork üretimi diyor ya şimdi bu jant oem'mi oluyor replicamı ? :unsure2:

Şimdi gördüm, evet bunlar da replika. Ford'un ürettiğini bulmak lazım.

Gerçi şunu da gözden atlamamak gerekiyor. Renault'un tüm fabrikasyon jantlarını CMS üretir. Renault damgası da bulunur tabi, o ayrı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Sizin jantlar zaten 15"  değil mi? :unsure2:

15te 4x108mi emin olamadım yazlık lastiklerim için istiyorum jant sök tak yapmak istemiyorum

. Farkındayım piyasayı biliyorum az çok ama orjinalini değiştirmek istemiyorum bunları yazlıklara düşündüm yazlık lastiklerim için lazım
tavsiyeniz için teşekkür ederim bunlar oluyo benim aracıma ama çelik jant ister istemez yukseltiyo arabayı aracımın garantisi devam ediyor bunları alırsam yayda takarım o zaman aracım garantiden çıkar
Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

tavsiyeniz için teşekkür ederim bunlar oluyo benim aracıma ama çelik jant ister istemez yukseltiyo arabayı aracımın garantisi devam ediyor bunları alırsam yayda takarım o zaman aracım garantiden çıkar

İkisi de 15 inch olunca alaşım jantlar arabayı nasıl yükseltiyor? Sonuçta ikisinin boyutu da aynı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

15te 4x108mi emin olamadım yazlık lastiklerim için istiyorum jant sök tak yapmak istemiyorum

. Farkındayım piyasayı biliyorum az çok ama orjinalini değiştirmek istemiyorum bunları yazlıklara düşündüm yazlık lastiklerim için lazım

Sanıyorum jantlar hakkında komple yanlış bilgiye sahipsiniz. Dilerseniz bildiklerinizi paylaşın, beraber bi bilgi alışverişinde bulunalım, yanlışlarınızı hep beraber düzeltelim derim.

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Sanıyorum jantlar hakkında komple yanlış bilgiye sahipsiniz. Dilerseniz bildiklerinizi paylaşın, beraber bi bilgi alışverişinde bulunalım, yanlışlarınızı hep beraber düzeltelim derim.

haklı olabilirsiniz emin olamadım zaten bijon aralıkları ve inç'i dışında pek bir bilgim yok jantlar konusunda

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Ekin Güney

Sayın modum konu kilitlenirse sevinirim cevaplanmıştır.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sani Gerşon

Sayın modum konu kilitlenirse sevinirim cevaplanmıştır.

Diğer üyelere yardımcı olmak adına açık tutuyoruz, satış vs olmadığı sürece ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...