İçeriğe Yönlendir

Iphone Düşürdüm, Arka Kapak Kırıldı

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Az önce,gözüm gibi baktığım iphone 4 telefonumu elimden düşürdüm,arka kapak tuz buz oldu.

Ne yapabilirim arka kapak değişiyormudur,değişiyorsa kaç paradır,başına gelen bir fikri olan arkadaşlardan yorum alabilirmiyim.

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Öncelikle geçmiş olsun Barış abi değişiyor değişiyor 150 tlye bizim arkadaş Karşıyakada değiştirmişti.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

değişir tabi herşeyini değiştirebilirsin maliyeti konusunda bi bilgim yok ama sahibinden de fln bulabilirsin oralara bi bak tabi kendin yapabilirmisin bilmem ben kendim 3gs in fln bataryasını değiştirmiştim bende 4 kullanıyorum aynı şey olsa kendim yapardım heralde :) Geçmiş olsun bu arada.

burdaki iimiş zaten basit değişim yeterki az çok bu işlerden anlayın yeter.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

2 tane vidası var, çok basittir, sök tak :)

Sende gizli ayfoncusun bakıyorum :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kardeşim sayesinde uzman oldum, gözüm kapalı 4s dağıtır toplarım, boşa demiyoruz aypon hikayedir diye  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

neyse korktuğum gibi değilmiş,sahibindende ilanları var 25 tl yede var 50 tl yede var acaba hepsi orjinalmidir

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Barış abim, geçmiş olsun sıkma canını olur böyle durumlar "sakınılan göze çöp batarmış derler".....

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Abi rengi nedir alıp gönderelim ne canını sıkıyorsun..! Ayrıca adam düşüp ölüyor, telefon ne yapsın..! :D

Mesut süpersin...(bu arada nohut dürümünde buluşuyormuyuz..13-14 nisanda)

Yorum bağlantısı
Misafir

muhtemelen diğer ilanlardaki kapaklar orjinal değil,gerçi hepsi orjinal sıfır yazmış ama

Abi rengi nedir alıp gönderelim ne canını sıkıyorsun..! Ayrıca adam düşüp ölüyor, telefon ne yapsın..! :D

Allah razı olsun kardeşim düşünmen yeter,buluruz heralde buralarda da :) 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

muhtemelen diğer ilanlardaki kapaklar orjinal değil,gerçi hepsi orjinal sıfır yazmış ama

Allah razı olsun kardeşim düşünmen yeter,buluruz heralde buralarda da :)

İlan Burdur'da görünüyor görüş kafana yatarsa gider bakarım ben ;)

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Benim kardeşimin biraz yıpranıp cizikleri bol olduğu için keyfe keder değiştik 40 tl bir maliyeti olmuştu 1 senedir sorunsuz kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Oowww çok pahalı almışsın Vodafone 350 lira mı ne sayıyor :D :D

onlar 350 tl ye senden alıyor,5 kakalıyor hemen hemen aynı paraya,4 4s leri de 600 700 e satarlar muhtemelen,tam mezarcı bunlar :D

Benim kardeşimin biraz yıpranıp cizikleri bol olduğu için keyfe keder değiştik 40 tl bir maliyeti olmuştu 1 senedir sorunsuz kullanıyor.

orjinal cam kapakmıydı aldığınız 

İlan Burdur'da görünüyor görüş kafana yatarsa gider bakarım ben ;)

Sağol Tahir,burda bulurum,150 tl çok ayrıca 

teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Evet orjinal cam kapak tanıdık telefoncu bir abimiz getirmişti hemen kardeşim biraz pinpirikli çünkü gözü felan değil neyiyle bakıyor telefona anlamıyorum her akşam temizliyor. Ve orjinal dışı hayatta kullandirmaz yoksa 20 ye felan da vardı dediğiniz gibi.

Yorum bağlantısı
Misafir

Geçmiş olsun. Daha dün sormuştum eski telefonu sattınmı diye. Sende Ayfon bile aldım demiştin  :( Daha dün gibi  :tongue: Çok geçmiş olsun.. :(

Yorum bağlantısı
Misafir

Barış öncelikle geçmiş olsun.

Ne mutlu sana ki ayfon'u olan kısıtlı sayıda insanlar arasındasın.

Yazık sana ki ayfonu olup, onu düşüren insanlar arasındasın.

Yazık sana ki ayfonunu düşürüp, arka kapağını kıranlar arasındasın, (kırılmayanlar arasında değilsin ;) ).

Ne mutlu sana ki ayfonunu düşürüp, sadece arka kapağı hasar gören insanlar arasındasın.

Ne mutlu sana ki düşürdüğü ayfonunun kırılan arka kapağı için konu açacağı bir foruma üye olan ve üyeleri arasında sevildiği için bir sürü cevap verilen insanlar arasındasın.

Yazık sana ki artık "hatasız" bir ayfonu olan insanlar arasında değilsin, bir parçası değişmiş ayfonu olan insanlar arasındasın. (tabi bulup değiştirebilirsen)

Ne mutlu sana ki ayfonunu düşürüp konu açtığı forumda gelişmeleri takip edilen insanlar arasındasın.

(Bu ara işler pek yoğun değil, idare et :biggrin: )

Yorum bağlantısı
Misafir

Evet arkadaşlar şimdi kadıköyden kapak almış bulunmaktayım 20 tl ye.satıcının dediğine göre orjinal çıkmaymış ama hiç çizik yok sıfır gibi sallamış da olabilir.

İhtiyacı olan arkadaşlara temin edip yollarım

Buda kırılan kalp :D

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bu hali ile 150 lira vereyim :p Yaptırır gönderirsen 100 lira veririm,böyle daha karizmatik duruyor façalı olmuş ne güzel  :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...