İçeriğe Yönlendir

Bf - Goodrich Lastik

Atilla Balkan

Recommended Posts

Atilla Balkan

Arkadaşlar merhaba, 4 yıl 50.000 kö sonunda lastik zamanım gelmişti michelin e gittim 200 lira diyince tam çıkıyordum bf- goodrich den bahsetti michelin markası iyi lastiktir dedi tanesini 150 den taktırdım taha test edemedim. 195 50 15 82h bu 82 h sanırım sertlik ve max hız ve yükü sembolize ediyor çıkan lastiğinki neydi hatırlamıyorum 82 h nedir be 1.25 my fiesta için uygunmudur? Bf-goodrich kullanan varmı ? Nasıl bir lastiktir? Paylaşırsanız sevinirim

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

1.25 fiesta için H serisi lastik idealdir..

Tam Yükte 210km/h 5dk. Sürekli gidebileceği hız limitidir..

Ayrıca Husisi kullanım için ideal seridir. Daha yumuşak yapısı nedeniyle, daha sessiz bir sürüş sağlar..

Bf-goodrich'e gelince, Bilindik marka yan üretimi tabiri bence yanlış, zorda kalan ufak lastik firmalarını satın alıp, yani pahalı olan marka ürünü yanına daha ucuz ürün koyarlar ki, müşteri kaçmasın diye.

Genelde rakamı kadar fayda bekleyin.

Tamamen satış stratejisi.

Bf-Goodrich markası Amerikada bilinen bir markadır.. Genelde Off road ile ilgilenenler, Silverstone ile bu markayı çok iyi tanır..

Schlesser buggy'nin lastikleri de fabrika çıkışlı bu firmanin lastiğiydi..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bekir Burak Aydos

bf goodrich çok kaliteli bir lastikti şuankileri bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ben kullandım, yol tutuşu ve yumuşaklığı ile memnun kalmıştım. Fiyatına göre fayda beklemekte fayda var...

Yorum bağlantısı
Emir Çolakoğlu

ben bu kış kullandım kış lastiklerini harikaydı.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Basri Karadağ

Selamun Aleyküm,BFGoodrich lastiği ilk defa duyuyorum bilgilendirir misiniz  

- Bu lastik Michelin yan sanayismiş doğru mu ?
- Kulanan var mı tavsiye eder misiniz,marka olarak nasıl?
- Lastikçiyle babam arkadaş 4 tanesini 400 TL demiş fiyat uygun mu?

195/60/15

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Lastiklerin üretim yılı kaç ? Elde kalmış uzun süre rafta yatmış lastik olmasında Bfgoodrich kötü lastik degildir çünkü.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Selamun Aleyküm,BFGoodrich lastiği ilk defa duyuyorum bilgilendirir misiniz  

- Bu lastik Michelin yan sanayismiş doğru mu ?

- Kulanan var mı tavsiye eder misiniz,marka olarak nasıl?

- Lastikçiyle babam arkadaş 4 tanesini 400 TL demiş fiyat uygun mu?

195/60/15

Konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Basri Karadağ

Lastikleri en sonunda aldık 4 tanesini 400tl'ye,babamın arkadaşıydı lastıkçi ama anlamadıgım nokta tamam dost işide internetten baktım tanesi 180-210 tl arası bu adam nasıl 100 tl ye verdi anlamadım :) insan kardeşine yapmaz bu kıyagı üretim tarihi 2013 acaba bundan mı bayagı ucuz.made ın canada yazıyo. 195-60 15 88h g-grıp

9CWzIyM.jpg?1
Yhxhz1h.jpg?1
TMq8BoF.jpg

uQcye0N.jpg?1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
(düzenlendi)

Hayırlı olsun  :)

tarihinde Sezgin Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Genelde esnaf eşten dostan kazanmayacağız da kimden kazanacağız der ama fiyatlar dışarıda dediğiniz gibiyse uygun olmuş gerçekten. Hayırlı olsun. 

Yorum bağlantısı

Gerçekten iyi fiyat. Dediğiniz gibi eski tarihli, elinde kalan ürün olduğundan ucuz vermiştir. Belli süre sonra zaten bilinçli tüketici almıyor.. Elinde kalması maksat.  ;)

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

bence çok dillendirme bu konuyu :D sonra aa yanlışlık olmuş ucuza verdik deyip para isteyebilir.  :exc1:

Yorum bağlantısı
Firuz Şahin

Adres ver bir de babanın adı lazım selamını  söyleyip bizde alalım  olamzmı :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Lastikleri en sonunda aldık 4 tanesini 400tl'ye,babamın arkadaşıydı lastıkçi ama anlamadıgım nokta tamam dost işide internetten baktım tanesi 180-210 tl arası bu adam nasıl 100 tl ye verdi anlamadım :) insan kardeşine yapmaz bu kıyagı üretim tarihi 2013 acaba bundan mı bayagı ucuz.made ın canada yazıyo. 195-60 15 88h g-grıp

Konunuz birleştirilmiştir. Lütfen tek konu üzerinden devam edelim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...