İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Aksesuar Tavsiyesi

Tahir İlter

Recommended Posts

Yorumlara bakınca tek şikayet çok yapışması ve sökülürken zorlanması olmuş. Ben navigasyon için kullanacağımdan çok yapışıyor olması problem değil. Cama tutunan kısımda asıl benim sıkıntım o kısımda problem var mı ?

yok abi yapıştırdıktan sonra iyice sıkıştırman için bir kol var onu çekince tüm havayı alıp yapışıyor,sökülürken zorlanmaması için de kenarlardan biraz destek almak önemli, ya da çok güçlü yapışsın istenmiyorsa mikrofiber bezle biraz siliyorum ben tozlanıyor,yapışkanlığı azalıyor.

Yorum bağlantısı

Yorumlara bakınca tek şikayet çok yapışması ve sökülürken zorlanması olmuş. Ben navigasyon için kullanacağımdan çok yapışıyor olması problem değil. Cama tutunan kısımda asıl benim sıkıntım o kısımda problem var mı ?

Araban yokmuş, yürürken cam nerden bulup da yapıştıracan? Gözlük filan düşünmüyorsun değil mi? :fiuw:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Araban yokmuş, yürürken cam nerden bulup da yapıştıracan? Gözlük filan düşünmüyorsun değil mi? :fiuw:

Kelime yapıştıracağım abi o yüzden vantuzu iyi bir şey istiyorum :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

:blush:  :flowers:  :friends2:

Arkadaş mıyız?

Arkadaş ne demek abi ,abimsin her zaman  :flowers:  :flowers: Sorman bile hata :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

yok abi yapıştırdıktan sonra iyice sıkıştırman için bir kol var onu çekince tüm havayı alıp yapışıyor,sökülürken zorlanmaması için de kenarlardan biraz destek almak önemli, ya da çok güçlü yapışsın istenmiyorsa mikrofiber bezle biraz siliyorum ben tozlanıyor,yapışkanlığı azalıyor.

Ozan bu ürünün orjinali bu galiba ?

http://www.ebay.com/itm/GripGo-Universal-Car-Mobile-Cell-Phone-Mount-GPS-Hands-Navigation-Holder-Z8-/321109650752?pt=US_Mounts_Holders&hash=item4ac3a06d40

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...