İçeriğe Yönlendir

Castrol Jatco Yağı Üretmiş

Yavuz Kara2

Recommended Posts

Yavuz Kara2

merhaba arkadaşlar bugün sanayide arkadaşla otururken tesadüf bu yagı gördüm. jatco için yagı degişir,degişmez polimikleri vardı.sizler ne düşünürsünüz acaba?D1nARCN.jpggGaR1LU.jpg

Yorum bağlantısı
Yavuz Kara2

degişim yapılması veya yapılmaması için degildi bu konuyu açmaktaki maksatım. daha önce jatcoda kullanılır diye yazan yag markası görmemiştim mondeo kullnıcıları bilsin diyeydi konu açmam

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/249590-mk3-dizel-jatco-%C5%9Fanz%C4%B1man-ya%C4%9F%C4%B1-de%C4%9Fi%C5%9Fimi/

Yukarıdaki linkte değişim yapılması gerektiğini ve nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

jatco için yagı degişir,degişmez polimikleri vardı.sizler ne düşünürsünüz acaba?

Siz yukarıdakini yazınca ben karar veremediğinizi düşündüm.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Yokkk olamazzzz...jatconun yağı değişemez...hiç bir usta değiş demiyor..nayırrrr nolamazz... :p  :p:D  

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

birçok fabrikanın yağ sağlayıcısıdır castrol, yani zaten üretip, üstüne bu isimleri basmadan satıyordur, şimdi anlaşma süresi bitmiştir, etikete de basıyordur, örneğin bazı yağlar vardır ki sadece ve sadece fabrikaya satılır belli süre sonra piyasaya, sonra bu şekilde etikete de basılır

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...