İçeriğe Yönlendir

Kasisden Geçince 2. Viteste Devam Etme

Hasan Armagan

Recommended Posts

Olcay Eyüboğlu

Benim ki hem dizel hem dsg. Gazı veriyorum gerisini kendi hallediyor. :p

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Şanzımanınız jatco olsaydı kasisi önceden fark eder.Aracı,sürücüyü,motoru ve kendini ona göre hazırlar en uygun kombinasyonu seçer ve kasisten en düşük yakıt tüketimi ile motoru ve kendini yormadan sürücüye hisettirmenden geçerdi :emmistayla: :p:D 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hasan Armagan

Deneyimlerini paylaşan herkese teşekkürler. O zaman yine ben bildiğim gibi devam edeyim. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kasistine göre farkediyor. Kiminden 3'le geçiyorum, kiminden 1'le.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Şanzımanınız jatco olsaydı kasisi önceden fark eder.Aracı,sürücüyü,motoru ve kendini ona göre hazırlar en uygun kombinasyonu seçer ve kasisten en düşük yakıt tüketimi ile motoru ve kendini yormadan sürücüye hisettirmenden geçerdi :emmistayla: :p:D

bentley 'de öyleymiş, gps ile  yolu izleyip, bayıra viraja vs gelmeden vitesi seçiyormuş. :)

Yorum bağlantısı

Valla alakasız olacak ama kasis deyince aklıma geldi; uyarı uyarıdır, birinin işine yarar. Cendere yolunda saçma sapan onlarca kasis var. Ve bildiğin viraja kasis yapmışlar. Yani tekerler dengesiz giriyor kasise veya virajı döner dönmez kasisle karşılaşıyorsun falan. Arkadaşım bana çarpacaktı geçen sene biz mangala giderken.

Oradaki kasisleri bilmeme rağmen hala kaçırabiliyor insan, daha bugün zor durdum. Olur da daha önce geçmemiş olanlar olur, bilerek gitsin. Dünyanın en gerzekçe kasisleri orada. Beton mikserleri yüzünden yaptılar tabi ama çok sakat. Dikkatli olmakta fayda var.

Geçen hafta tecrübe ettim ben de. Trafik cok yogundu yavaş geçtik ancak dağ gibi yapmışlar çoğunda ön teker inmeden arka tekerlek kasise çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Şimdiye kadar karşılaştığım en kötü kasisler Kumköy yolundaydı. Asfalttan yapmışlar yol renginde,ne bir uyarı ne renk, Yolun güzelliğine kapılıp basınca 2 defa abs devreye girdi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...