İçeriğe Yönlendir

Yeni C-Max Mi Mondeo Mu Passat Mı ?

İsa Enes Çoban

Recommended Posts

İsa Enes Çoban

Bi bakıyım abi aklıma gelmedi o teşekkür ederim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Ben de dahil, c-max veya s-max sahipleri ilginç bir şekilde sedan önermiyorlar. Bunun bir çok sebebi var.

Ancak hayatının hiç bir döneminde bu araçlardan kullanmamış olanlar bizlere göre daha özgür. Onlar araçlar ve markalar arasında geçiş yapabiliyorlar. Yalnız şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki aracıma aldığım tüm misafirler hemen aracı incelemeye ve özelliklerin sormaya başlıyorlar. Bu nedenle bizim araçların rahatlığı akılda kalıyor ve kaybedilirse aranıyor.

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsa Enes Çoban

Abi yazdıklarının altına imzamı atarım degistircek olursam ferahlıgı arayacağımı biliyorum ama sedan arabalarda özellikle mondeo yere oturuyo ve cok galantor duruyo gemi gibi

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi yazdıklarının altına imzamı atarım degistircek olursam ferahlıgı arayacağımı biliyorum ama sedan arabalarda özellikle mondeo yere oturuyo ve cok galantor duruyo gemi gibi

Bak arkadaşta yazmış, Skoda SüperB de güzeldir, c-max elbette iyi hoş, ama uzun yolda Mondi kullandıktan sonra ferahlık 2. planda kalır, özellikle yeni kasa cmax konu olacaksa üstelik, SüperB hepsindende güzel ayrıca, özelliklede büyük hacimli dizeli :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sen yere oturan araba istiyorsan yay taktır kardeşim :) benim aklımda ama konfor kaybı yüzünden cesaret edemediğim birşey :) bu da Photoshop çalışmam nasıl olur diye yaptım.belki konusunda görmüşsündür :D buraya da atayım.

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
İsa Enes Çoban

SüperB lere baktim 60 70 80 lira güzel hoş araba ama o sınıfta tercihim mondeo selective olur :)

Yorum bağlantısı

SüperB lere baktim 60 70 80 lira güzel hoş araba ama o sınıfta tercihim mondeo selective olur :)

Mondeo, Super-B den ufakta olsa bir tık aşağıda  ;)

Yorum bağlantısı
İsa Enes Çoban

Abi 10 numara olmuş aslında arabayı yere park etmissin air süspansiyon maliyetleri ucuz olsa yaptırcaktım ben bide muayende sıkıntı oluyomus vazgecmistim o yüzden

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Oda güzel tabii :)

Sen yere oturan araba istiyorsan yay taktır kardeşim :) benim aklımda ama konfor kaybı yüzünden cesaret edemediğim birşey :) bu da Photoshop çalışmam nasıl olur diye yaptım.belki konusunda görmüşsündür :D buraya da atayım.

Arabayı bozmuşsun, zaten yeni cmax i alçaltırsan karteri direk halledersin, motor fazla aşşağıda ve bence kötü,  yay falan anca şekildir, öyle yayla falan olmaz bu işler, spor arabalar bile daha yüksek ve o şekil şemal bozukluğuda yok, resimde çamurluk kavisi ile tekerin şekli nasıl uymamış baksana  :i-ih:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Enes Çoban

Abi donanım olarak elegance üstündür ama süperb le biyere girsen ooo demezler ama mondeo kabul görüyo ve dikkat çekiyor :)

Yorum bağlantısı

Oda güzel tabii :)

Arabayı bozmuşsun, yay falan anca şekildir, öyle yayla falan olmaz bu işler, spor arabalar bile daha yüksek ve o şekil şemal bozkluğuda yok, resimde çamurluk kavisi ile tekerin şekli nasıl uymamış baksana resme :i-ih:

Abi zaten Photoshopla bi deneyim dedim benimde çok hoşuma gitmedi açıkcası. :) meraktan sadece ;)
Yorum bağlantısı

Abi zaten Photoshopla bi deneyim dedim benimde çok hoşuma gitmedi açıkcası. :) meraktan sadece ;)

Aracının yol tutuşu konusunda kuşkun mu var? Bizim araçlar belki de sınıfının yere en yakın aracıdır, bakma sen tavanının yüksek olduğuna. ;)

Yorum bağlantısı
İsa Enes Çoban

Yok abi yol tutusunda hic sıkıntı yaşamadım

Yorum bağlantısı

Aracının yol tutuşu konusunda kuşkun mu var? Bizim araçlar belki de sınıfının yere en yakın aracıdır, bakma sen tavanının yüksek olduğuna. ;)

Yol tutuşu sıkıntısı yaşamadım abi. :) ben can sıkıntısıyla karışık değişik meraklara büründüm. Birde sitede satılık bir ghia var o biraz basmış arabayı. Onu görüncede gaza geldim diyelim böyle bi shop yaptım :D bahsi geçen araba da bu :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-mutlaka-bakin-focus-c-max-turkiye-de-tek-160474621/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

Yorum bağlantısı

Yol tutuşu sıkıntısı yaşamadım abi. :) ben can sıkıntısıyla karışık değişik meraklara büründüm. Birde sitede satılık bir ghia var o biraz basmış arabayı. Onu görüncede gaza geldim diyelim böyle bi shop yaptım :D bahsi geçen araba da bu :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-mutlaka-bakin-focus-c-max-turkiye-de-tek-160474621/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

Gösterdiğin araçta deri koltuk dışında hiç bir şeye özenmem, xenon farlar, far yıkama olmadığı sürece sorun kaynağıdır. Sen kendi aracına bak ;) Ara sıra git sev onu. :D

Yorum bağlantısı

Gösterdiğin araçta deri koltuk dışında hiç bir şeye özenmem, xenon farlar, far yıkama olmadığı sürece sorun kaynağıdır. Sen kendi aracına bak ;) Ara sıra git sev onu. :D

Babamın aracı ısıtmalı bej deri koltuklu. Onunda tadına vardık. Pek özenilecek bişey değil abi. Yazın sıcağı kışın soğuğu (arka yolcular için) çekilmiyor :D birde sert deri olduğu için uzun yolculuklarda alt taraf uyuşmasına sebep oluyor :)
Yorum bağlantısı

Babamın aracı ısıtmalı bej deri koltuklu. Onunda tadına vardık. Pek özenilecek bişey değil abi. Yazın sıcağı kışın soğuğu (arka yolcular için) çekilmiyor :D birde sert deri olduğu için uzun yolculuklarda alt taraf uyuşmasına sebep oluyor :)

İşte bu! Artık deri koltuğa da özenmiyorum. :D

Yorum bağlantısı

Bende hala özeniyorum dersen babam Ankara da takas edebiliriz diyecektim abi :D
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Alcantra verelim :) 

Y6u2t.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Görüşleriniz için çok teşekkür ederim

S-max çok büyük olur abi

C-Max çok hoşuma gidiyo ozellikleri falan

Mondeo da taba rengi deri döşmesi var beni çok cezbediyo ve galantor bir araç istiyorum artık

18,5 yada 19 yaşında bir insanın "galantor bir araç istiyorum artık" diye yazması çok ilginç geldi. Yahu nasıl gençliktir anlayamadım gitti :) Hiç olmazsa yaşını ikiye katla ondan sonra git galantor arabası bak. Ben senin yaşında olsam sorduğun arabaları park etmek için bile kullanmazdım. Git yaşına uygun biraz sportif eğlenceli bir şeylere bak :dribble:

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Enes Çoban

Abi herkes öyle diyor ben biraz ağır takılıyorum :) aslında 92 model manda kasa 500 SEL bile düşündüm altından kalkamam diye vazgeçtim :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

Abi herkes öyle diyor ben biraz ağır takılıyorum :) aslında 92 model manda kasa 500 SEL bile düşündüm altından kalkamam diye vazgeçtim :)

:nargile:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ooooovvv çok ağır oldu buda  :D

Yorum bağlantısı
İsa Enes Çoban

Hastalık abi ilerde Rabbim nasip ederse Mersodan şaşmam :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...