İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazı Önerisi !

Yagiz Erturk AYTAR

Recommended Posts

Yagiz Erturk AYTAR

Arkadaşlar iyi akşamlar Navigasyon cihazı arıyorumda daha önce hiç kullanmadım 150 200 tl bandında şöyle fiyat performans ürünü işimi görebilecek bir ürün arıyorum.Tecrübeli arkadaşlar bir yardımcı olurlarsa çok sevineceğim şimdiden teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
İsrafil Kozan

Android telefonuna İGO navigasyon programini yükle on numara bi program.

Yorum bağlantısı
Yagiz Erturk AYTAR

teşekkür ediyorum fatih abi inceleme sürecindeyim

Android telefonuna İGO navigasyon programini yükle on numara bi program.

sabit bişey olsun istiyorum sürekli telefonu tak çıkar hoşuma gitmiyor yine de fikir için teşekkürler

Sani bey fiyat olarak da uygun bir cihaz değerlendirmeye aldım bunu

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Hazır konu açılmışken, musadenizle bir kaç sorum olacaktı, 

Bende biraz yol bulmada adres olayında sıkıntılıyım, bende almayı düşünüyorum, 

Böyle bir cihaz alsam kesin yazdığım adrese sapmasız yanı yanılgısız doğru yere götürüyor mu?  :unsure2:

Telefonda yandex navi var , bazen telefonun gps bağlantısı gidiyor yani internet, tam varacağım derken :D tekrar rota hesaplıyor geri döndürüyor vs yol daha çok uzuyor,

Bu cihazlarda bu tarz sıkıntılar mevcut mu ?  

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Ben de Navitech önerebilirim. 4,3" alınırken fiyat olarak uygun olsa da, sonradan biraz küçük gelebilir, bence en az 5" tercih etmelisiniz.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Next kullanıyorum Yağız Hocam. Tavsiye ederim.

Müşteri hizmetleri ve servisi çok çok ilgili.

Yorum bağlantısı

Farklı bir öneri yapayım. Artık navigasyon cihazı kullanmıyorum. Nedeni; Android marketteki İgo primo. Öncelikle fiyat olarak çok uygun. İkinci olarak güncellemesi sürekli. Üçüncüsü de orta seviye android cihazların bile donanımı bir hayli yüksek olduğundan açılış hızı menüler arası geçiş ve alternatif rota bulmada gayet pratik. Dördüncüsü, ek aparata, internet bağlantısına ve üyeliğe gerek kalmadan trafik yoğunluğunu da veriyor. Beşinci olarak başarsoft haritaları son derece başarılı ve igo'da bu firmanın yazılımı. 6. Olarak sınırsız yazılım desteği güzel ama bu destek navigasyon cihazın ömrü ile alakalı. Android marketten alınan yazılımı ise kullanacağınız tüm telefonlara yükleyebildiğinizden ömür boyu güncelleme daha çok anlam buluyor.

Eksileri; telefona bir tutamaç almalısınız, navigasyon esnasında gelen telefon olursa tutamaçtan alıp konuşmak zor olabilir. Araç şarj cihazı edinilmeli. Fazla kullanım pil ömründen götürecektir. Daha fazla eksi bulamadım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hazır konu açılmışken, musadenizle bir kaç sorum olacaktı, 

Bende biraz yol bulmada adres olayında sıkıntılıyım, bende almayı düşünüyorum, 

Böyle bir cihaz alsam kesin yazdığım adrese sapmasız yanı yanılgısız doğru yere götürüyor mu?  :unsure2:

Telefonda yandex navi var , bazen telefonun gps bağlantısı gidiyor yani internet, tam varacağım derken :D tekrar rota hesaplıyor geri döndürüyor vs yol daha çok uzuyor,

Bu cihazlarda bu tarz sıkıntılar mevcut mu ?  

Uyduya bağlandığından tek kötüsü uydu kopması olabilir. Sokak adı girdin mi, tak diye götürüyor seni.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Farklı bir öneri yapayım. Artık navigasyon cihazı kullanmıyorum. Nedeni; Android marketteki İgo primo. Öncelikle fiyat olarak çok uygun. İkinci olarak güncellemesi sürekli. Üçüncüsü de orta seviye android cihazların bile donanımı bir hayli yüksek olduğundan açılış hızı menüler arası geçiş ve alternatif rota bulmada gayet pratik. Dördüncüsü, ek aparata, internet bağlantısına ve üyeliğe gerek kalmadan trafik yoğunluğunu da veriyor. Beşinci olarak başarsoft haritaları son derece başarılı ve igo'da bu firmanın yazılımı. 6. Olarak sınırsız yazılım desteği güzel ama bu destek navigasyon cihazın ömrü ile alakalı. Android marketten alınan yazılımı ise kullanacağınız tüm telefonlara yükleyebildiğinizden ömür boyu güncelleme daha çok anlam buluyor.

Eksileri; telefona bir tutamaç almalısınız, navigasyon esnasında gelen telefon olursa tutamaçtan alıp konuşmak zor olabilir. Araç şarj cihazı edinilmeli. Fazla kullanım pil ömründen götürecektir. Daha fazla eksi bulamadım.

Saygılarımla.

Abi peki gps ve internet kopukluğu olayı nasıl çözülcek, koptuğu anda şebeke erişimi sağlıyamadı mı  bütün yol birbirine giriyor. Öyle bir sıkıntı var mı ? 

Yorum bağlantısı

Abi peki gps ve internet kopukluğu olayı nasıl çözülcek, koptuğu anda şebeke erişimi sağlıyamadı mı bütün yol birbirine giriyor. Öyle bir sıkıntı var mı ?

Hiç başıma gelmedi Şafak. Telefonların gps bağlantısının kopma ihtimali navigasyonlara göre daha düşük olmalı pratikte. Çünki telefonlar agps sistemi kullanırlar. Yani konum belirlerken gps çipine, mobil ağlar yardımcı olur ve gerektiğinde mobil şebeke destek verir. Navigasyon cihazında ise mobil bağlantı olmadığından gps koptuğu anda konum belirleyemez. Şu da bir gerçek ki; telefon ya da navigasyon cihazı uydu yakaladı mı kolay kolay kopmazlar. Sonuç olarak gps bağlantısı kopacaksa daha çok sıkıntı yaratacak cihaz navigasyon aletidir diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Abi peki gps ve internet kopukluğu olayı nasıl çözülcek, koptuğu anda şebeke erişimi sağlıyamadı mı bütün yol birbirine giriyor. Öyle bir sıkıntı var mı ?

Abi yandex map direk internet üzerinden kullaniyor o an o haritayi indirmeye calistigindan bu tip sorunlarla karsilasiyorsun. Ama igo, sygic gibi navigasyonlarin haritalari zaten telefona kayıtlı oluyor. Internet kullanmiyor, gps kopmalari da tunellerde vs oluyor çok fazla kopma sorunu yok. Koparsa da hızlıca tespit edip kaldığın yerden devam ediyor

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Hiç başıma gelmedi Şafak. Telefonların gps bağlantısının kopma ihtimali navigasyonlara göre daha düşük olmalı pratikte. Çünki telefonlar agps sistemi kullanırlar. Yani konum belirlerken gps çipine, mobil ağlar yardımcı olur ve gerektiğinde mobil şebeke destek verir. Navigasyon cihazında ise mobil bağlantı olmadığından gps koptuğu anda konum belirleyemez. Şu da bir gerçek ki; telefon ya da navigasyon cihazı uydu yakaladı mı kolay kolay kopmazlar. Sonuç olarak gps bağlantısı kopacaksa daha çok sıkıntı yaratacak cihaz navigasyon aletidir diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

Değerli bilgiler için teşekkür ederim abi. Yakın zamanda kullanırım bende. 

Abi yandex map direk internet üzerinden kullaniyor o an o haritayi indirmeye calistigindan bu tip sorunlarla karsilasiyorsun. Ama igo, sygic gibi navigasyonlarin haritalari zaten telefona kayıtlı oluyor. Internet kullanmiyor, gps kopmalari da tunellerde vs oluyor çok fazla kopma sorunu yok. Koparsa da hızlıca tespit edip kaldığın yerden devam ediyor

Sağol Ozanım teşekkür ederim bilgiler için en kısa zamanda deniyecem. 

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Abi bu arada igo primo 44.90tl yazıyor, şimdi buna bu kadar ücret ödeyip yarın öbür gün telefona format atınca 50tl hiçmi olucak  :unsure2:

Yorum bağlantısı

Abi bu arada igo primo 44.90tl yazıyor, şimdi buna bu kadar ücret ödeyip yarın öbür gün telefona format atınca 50tl hiçmi olucak :unsure2:

Abi google play hesabinla hangi cihaza girersen bir defa satın aldığın icin ücretsiz indirebilirsin. Ayrıca satın almadan yükleme sansin da var ama burada anlatamiyorum yasak :) gugil amca yardimci olacaktir

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Abi google play hesabinla hangi cihaza girersen bir defa satın aldığın icin ücretsiz indirebilirsin. Ayrıca satın almadan yükleme sansin da var ama burada anlatamiyorum yasak :) gugil amca yardimci olacaktir

:D

Real de hallederiz anlatırsın ozanım şuanlık acelem yok.. 

Satin aldigin uygulama sana her zaman ucretsiz olur.

Mevzu orda sürekli yeni hesap açıyorum aslında açtığım bir hesabı stabil kullanmam lazım. Şuanda iki adet açtım birinin hem adını şifresini unttum şuankini bari biyere yazim :D

Hayatta  o kadar şifre va rki hangi birini unutmasak iyi :D

Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

tomtom via kullanıyorum 125lik tavsiye ederim 

Yorum bağlantısı
Yagiz Erturk AYTAR

Ben de Navitech önerebilirim. 4,3" alınırken fiyat olarak uygun olsa da, sonradan biraz küçük gelebilir, bence en az 5" tercih etmelisiniz.

Aslında 5 inç daha mantıklı geliyor azcık büyük olsun istiyorum teşekkürler

Next in ürünleri ortalama cihazlardan güzel. Tavsiye ederim.

Tavsiyeyi dikkate alacağım teşekkürler :)

Next kullanıyorum Yağız Hocam. Tavsiye ederim.

Müşteri hizmetleri ve servisi çok çok ilgili.

Ali Eren abi bakıyorum teşekkürler :)

Saygılarımla.

Abi telefonu sürekli tak çıkar istemiyorum sürekli orda olan sabit bişey olsun istiyorum teşekkür ederim :)

Next YE-G 708 model navi cihazi var. 3-4 kez kullanildi. Ömür boyu guncellemeli igo haritasi var. Ekipmanlari tam. Ihtiyacim yok dusunurseniz aradiginiz fiyat araligindan verebilirim.

Kardeşim n11.com dan 111 tl indirim kuponum var onu kullanmayı düşünüyorum teşekkür ederim :)

tomtom via kullanıyorum 125lik tavsiye ederim 

TEşekkkürler tavsiye için 

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Abi bu arada igo primo 44.90tl yazıyor, şimdi buna bu kadar ücret ödeyip yarın öbür gün telefona format atınca 50tl hiçmi olucak  :unsure2:

Şafak Bey, igo primonun linkini verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Şafak Bey, igo primonun linkini verebilir misiniz?

Hocam, samsung telefondan google play store de igo primo yazınca 7. sırada cıkıyor. 

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Hocam, samsung telefondan google play store de igo primo yazınca 7. sırada cıkıyor. 

Teşekkürler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...