İçeriğe Yönlendir

06Ant34 Ve 06Naz53

Taner Ayık

Recommended Posts

Taner Ayık

Senin canın sağolsun Başar abi.

Araba zaten 2 gündür kir içinde çizilmişten beter. Az sonra akşama hazırlık için duşa giricek süslenecek.. :D

Taner amca çok tehlikelisin..  :shok:

amca amca diyip durma bozuluyorum bak  :angry:  :angry:

adımı ilhan şeşen gibi amcaya cıkardınız be.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Başar Mert

Senin canın sağolsun Başar abi.

Araba zaten 2 gündür kir içinde çizilmişten beter. Az sonra akşama hazırlık için duşa giricek süslenecek.. :D

Taner amca çok tehlikelisin..  :shok:

eyvallah kardeşim olurmu kıyabilirmi araba hastası bir insan :) kıskansamda kansız değiliz biz başkaları gibi :) Sen nerdeydin dün akşam işbankasının köşedeydi araba arayacaktım işin vardır diye aramadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Can Sözen

amca amca diyip durma bozuluyorum bak  :angry:  :angry:

adımı ilhan şeşen gibi amcaya cıkardınız be.

Tamam abi :D

Hey maşallah Allah nazardan esirgesin iki canavarıda...

Allah razı olsun kral

İkisinede kocaman maşallah... :nazar:

Teşekkürler..

eyvallah kardeşim olurmu kıyabilirmi araba hastası bir insan :) kıskansamda kansız değiliz biz başkaları gibi :) Sen nerdeydin dün akşam işbankasının köşedeydi araba arayacaktım işin vardır diye aramadım.

Merkezde park yeri büyük sorun abicim. Spordan gelmiştim bende keşke arasaymışsın.

Yorum bağlantısı
Mahmut Guzel

41 :nazar: +41 :nazar: =82 :nazar:  her ikisinede masallah demek farz oldu ikiside birbirinden güzel  inanın ayırt edemezsiniz bizler çok şanslıyız neden derseniz ikiside bizim ford club de   kazasız belasız kullanın arkadaşlar allah tekerlerinize taş deyirmesin

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

41 :nazar: +41 :nazar: =82 :nazar:  her ikisinede masallah demek farz oldu ikiside birbirinden güzel  inanın ayırt edemezsiniz bizler çok şanslıyız neden derseniz ikiside bizim ford club de   kazasız belasız kullanın arkadaşlar allah tekerlerinize taş deyirmesin

Allah razi olsun mahmut abim

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Taner AbiIki siyahin arasina beyaz olarak sıkışsam olmazmi

Guzel olur huseyin.bir gun hep beraber cekeriz insallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...