İçeriğe Yönlendir

06Ev3008 Naylonum

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Hasan Basri Bayraktar

Anladigim şu... Mondeodan inen laylona biniyor...Sonuç... Az yakan çok donanimli laylon candır... Ortak ve Serkan...ben sizin için laylon bakmaya başladım...

Haaa telden yazdigim için smile veremiyorum...bide Lokman Abi...hayirli olsun...

Ahanda laptopa geçtim... :p  :p

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Lokman abi hayırlı uğurlu olsun,çok güzel araba.
2 kelime de Fatihe,foruma pek çok güzel araba kazandırdığın için teşekkürler :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

C Max'ı aratmaz abi. Doğru karar almışsın hayırlı olsun :nazar:

Başkan kepirtmede sınır tanımıyor vesselam :biggrin:

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.

iki soru sormak istiyorum

1.bu araç vergi olarak binek ile aynı mı malum sitede neden cmax,verso,altea ile aynı kategoride değil

2.otomatikleri nasıl ki  :rolleyes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Hayırlı olsun abi,Allah kaza bela göstermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cüneyt Işıkkent

hayırlı uğurlu olsun lokman abim güzel günlerde kullan inşallah plaka 06 daha bi hoş :)  :nazar:  :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Lokman abi hayırlı olsun.. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Konuralp Aracı

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın inşallah :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yalçın

Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler ile keyifli yolculuklar yapmanızı temenni ederim. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Lokman abi hayırlı olsun, güle güle kullan... İnşallah bu arabayı seversin yoksa ben Pejo falan alamam şimdi durduk yere... :D

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Lokman abim hayirli ugurlu olsun Allah guzel gunlerde kazasiz belasiz binmek nasip etsin:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Hayırlı olsun abi, Allah kaza bela göstermesin güzel günlerde keyifle binmen dileğiyle. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah sizlere daha iyisini versin. beğenim bittiği için kalanları sonra beğeneceğim. :D

Ankara'ya 34 geldi, Istanbula 06 geldi yani Abi'm. Ee Ankara'li admin ile alış-veriş böyle olur
Madem bildik markayı tatlıyı isteriz
Tekrar hayırlı olsun Abi'm.

Tolgahan canın sğolsun abim. İstanbul da tatlı bekliyor. tatlıcı dükkanımı açsak acaba. :D 

C Max'ı aratmaz abi. Doğru karar almışsın hayırlı olsun

Başkan kepirtmede sınır tanımıyor vesselam 

Hiç sorma Servet, ihtiyar, emekli demiyor. :D

Anladigim şu... Mondeodan inen laylona biniyor...Sonuç... Az yakan çok donanimli laylon candır... Ortak ve Serkan...ben sizin için laylon bakmaya başladım...
Haaa telden yazdigim için smile veremiyorum...bide Lokman Abi...hayirli olsun...

Ahanda laptopa geçtim... :p  

sağol Hocam. yakması inan sorun değil, c-max teki rahatlığı bulamadım ben. keşke bir c-max e binip gezsen. ;)

birgün herkes c-max ci olacak. :D

hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.

iki soru sormak istiyorum

1.bu araç vergi olarak binek ile aynı mı malum sitede neden cmax,verso,altea ile aynı kategoride değil

2.otomatikleri nasıl ki  :rolleyes:

teşekkürler.

1. vergi dairesinden hesapladım aynı. orasınını bende bilmiyorum.

2. 1. vitesten 2. vitese geçerken sorunlu olduğu yönünde şikayetler var. onun dışında bilmiyorum.

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

sağolun arkadaşlar.

Erkan bu soruyu Servetten bekliyordum, sen önce davrandın. :D

Abi hayırlı olsun. Maşallah. Bi-xenon düşünüyorsanız aracın tesisatini kullanmayın. Bu fransızların araç beyni anlayışları biraz farklı. Benim yeni kasa c4 üme yaparken baya zorlandım. 50w direnclerle falan kandirdim arabayi. Roleli tesisat öneririm naçizane önerim. Abilerim de teyit eder sanırım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Her iki abimede hayırlı uğurlu olsun. Lokman abim iyi günlerde kaZasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah. Forum içerisinde birbirine satışlara bitiyorum :);)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Abi hayırlı olsun. Maşallah. Bi-xenon düşünüyorsanız aracın tesisatini kullanmayın. Bu fransızların araç beyni anlayışları biraz farklı. Benim yeni kasa c4 üme yaparken baya zorlandım. 50w direnclerle falan kandirdim arabayi. Roleli tesisat öneririm naçizane önerim. Abilerim de teyit eder sanırım.

Abim şimdilik beklemedeyim, teşekkürler.

Her iki abimede hayırlı uğurlu olsun. Lokman abim iyi günlerde kaZasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah. Forum içerisinde birbirine satışlara bitiyorum :);)

sağol abim, al gülüm, ver gülüm gibi oluyor.

Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin abi. :)

sağol abim.

aracın üzerinde kışlık lastikler vardı, imkanlarımız ölçüsünde lastik aldık. Süha ve İltebere ayrıca teşekkürler. 

Lastikçinin Maşallahı var, gelensırada bekliyor, İlteber önceden randevu aldığı için çok beklemedim. balans dahil tanesi 260 tl.

2i2n.jpg

eez5.jpg

y3ej.jpg

s65x.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...