İçeriğe Yönlendir

Akıllı Telefon (Sizce Hangisi?)

Hasan Aksüt

79 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sony de eder, Ford da  :D

Bak kesin bitti öldü demiyorum, adamlar aypon6 ile iphone6 ya dönüş yapabilir, onlarda zalak değiller ya, görüyorlar durumu, gördüklerinide İandrOS7 ile net şekilde anladık zaten, ellerine yüzlerine bulaştırdılar biraz ama yeni şeyler fiyaskoyla başlar derler, bakalım başarılı olabileceklermi? :)

Bu rekabete bizim gücümüzde,hızımızda yetmez abi.. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu rekabete bizim gücümüzde,hızımızda yetmez abi.. :biggrin:

Hah bu konuda anlaştık, m8 alacağıma ST ön tampon alırım daha iyi.

Nasılsa m8 den sonraki 2. en iyi telefon bende :)

Yorum bağlantısı
Doğan Can Demir

Aynen abi oyle :) bende spoyler yaparim daha iyi bizim dururumuz super olsa yine zor yetisiriz bunlara
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yani aldık kullanıyoruz, zırt pırt değişecek halimiz yok, özelliklede ben bu aletleri büyük oranda zevk için alıyorum, yoksa akıllı falan masal, bunlar pahalı oyuncaklar o kadar, adamlar düzeni kurmuş parayı kırıyor olay bu :)

Ahanda laptop önümde, alayını toplasan yarısı etmez, ihtiyaç değil zevk büyük oranda bu aletler, tabii bana göre...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yani aldık kullanıyoruz, zırt pırt değişecek halimiz yok, özelliklede ben bu aletleri büyük oranda zevk için alıyorum, yoksa akıllı falan masal, bunlar pahalı oyuncaklar o kadar, adamlar düzeni kurmuş parayı kırıyor olay bu :)

Ahanda laptop önümde, alayını toplasan yarısı etmez, ihtiyaç değil zevk büyük oranda bu aletler, tabii bana göre...

Sana katılıyorum çok büyük çoğunluğumuz için bu telefonlar pahalı oyuncaklarımiz bizim.Çoğumuza fazla bile özellikleri bence.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Can Demir

ne hastalar taniyorum butun iphone serilerini kullandi adamlar ayranlari yok icmeye yarim elma aliyorlar :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

OEM bi-xenon alsana abi  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

OEM bi-xenon alsana abi  :biggrin:

Olsa almazmıyıdım sanıyorsun  :D  

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sana hiç gitmedi bu kelime abi. :D

Anladım ne demek istediğinide neyse, kısaca olsa almazmıyım dedim :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Al sana  Same  :i-ih:  eski taaas eski hamam, incelmiş o kadar, sanırım kasımı beklemeye gerek yok :)

white-iphone-6-4.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...