İçeriğe Yönlendir

Golf MK6 BigTurbo

Erdem Dertsiz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Erdem Dertsiz yazdı:

Sağolsun sanayideki arkadaşlarım olmaz boşver uğraşma

gitsin limon satsın onu diyen, teknikte en basit ve en verimli değişim,işçiliği ağı o başka.  fren hortum boyu farklıydı değil mi yeni kaliperle gelende? genlede o kısım atlanır

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

Eline emegine sağlık kesene bereket hayırlı olsun motülun yüksek performans yüksek ısıya dayanıklı hidrolik serisi var onu ve aynı capta GTI fren hortumu veya çelik fren hortumları ile desteklerden yüksek hızda daha verim alirsin  mk5 GTI on fren diskleri ve kaliperleri çıkma bulsan veya parçaları sasiden kontrol etsen sadece ve disk balata kaliper ve fren hortumu olarak Bolt on oluyordu galiba amortisör taşıyıcı değiştirmene gerek yoktu diye hatırlıyorum ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Alpay Sumer yazdı:

Eline saglık. Yine mukemmel iş cıkmıs 👏 

Cem Işık yazdı:

İmrenerek izliyorum Erdem, güle güle kullan:) frenin ısınmasın inşallah

Selçuk Bakış yazdı:

Yine farklıyız 😊

Teşekkür ederim :) 

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Metin Uzunoğlu yazdı:

Mükemmel, bilinçli bir modifiye tutkusunu yapması gereken iş var karşımızda. Elinize sağlık çok güvenli olmuş. Gireceğiniz tüm muayenesinde fren değerleri ile önceki fren değerleri farkı emeğinizin farkını ortaya koyacaktır. Kontrolsüz güç güç değildir. 

Verdiği güven değişti fren testi sonuçları hiç alıma gelmemişti abi :) 

Çağlar Bayur yazdı:

gitsin limon satsın onu diyen, teknikte en basit ve en verimli değişim,işçiliği ağı o başka.  fren hortum boyu farklıydı değil mi yeni kaliperle gelende? genlede o kısım atlanır

Satsın abi :) Evet yeni kaliper üzerinde gelen hortumları kullandık. Ama müsait bir zamanda çelik fren hortumları ile arka diskleride büyütebilirim.

Serkan Karakoca yazdı:

Eline emegine sağlık kesene bereket hayırlı olsun motülun yüksek performans yüksek ısıya dayanıklı hidrolik serisi var onu ve aynı capta GTI fren hortumu veya çelik fren hortumları ile desteklerden yüksek hızda daha verim alirsin  mk5 GTI on fren diskleri ve kaliperleri çıkma bulsan veya parçaları sasiden kontrol etsen sadece ve disk balata kaliper ve fren hortumu olarak Bolt on oluyordu galiba amortisör taşıyıcı değiştirmene gerek yoktu diye hatırlıyorum ...

Eyvallah abi, eski taşıyıcının resmine bakarsan taşıyıcı ve kaliper taşıyıcı bir. bu sebep ile diski büyütmek imkansız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mundar araba bu. Baştan aşağı harama bulaşmış🔥

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

Niye limon satsın diye teşvik ediyorsun kolay seymi limon satmak o kadar ugsasiyoruz biz 🤣🤣

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Servet Aydın yazdı:

Mundar araba bu. Baştan aşağı harama bulaşmış🔥

Tiguan arka dingil, yavru şanzıman gibi parçalar arıyorum abi sonrasında bir daha ne kadar haram olmuş konuşuruz :D 

Mert Yeldan yazdı:

Bi Ocakbaşı neyin yapıp günah çıkarmak lazım. 

Bence de ne zaman :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
(düzenlendi)

Audi A3 2.0 TDI tfsi  3.2 quatro manuelde uyumlu  olur  aynı şasi galiba onlarada bak :) tutunmak önemli ...

tarihinde Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Serkan Karakoca yazdı:

Audi A3 2.0 TDI tfsi  3.2 quatro manuelde uyumlu  olur  aynı şasi galiba onlarada bak :) tutunmak önemli ...

Bakıyorum abi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Erdem Dertsiz yazdı:

arka diskleride büyütebilirim.

bence elleme

Ali Gök yazdı:

Niye limon satsın diye teşvik ediyorsun kolay seymi limon satmak o kadar ugsasiyoruz biz 🤣🤣

bu konuda ne işin var yahu, kamyonlar giremez tabelası az ileride

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mert Yeldan yazdı:

Bi Ocakbaşı neyin yapıp günah çıkarmak lazım. 

Şart

Erdem Dertsiz yazdı:

Tiguan arka dingil, yavru şanzıman gibi parçalar arıyorum abi sonrasında bir daha ne kadar haram olmuş konuşuruz :D 

Bence de ne zaman :) 

Arkaya tofaş dingili olur. Gerisi bende. 3500dd 410nm iş görür mü🔥

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Yürür aksama yapılan her türlü olumlu müdahaleyi seviyorum. Her araç öyle de böyle de gidiyor. Önemli olan durmak. Bu arada Erdem lastik ebatların sınırda mı, biraz daha büyütebilirsen çok daha verimli olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Servet Aydın yazdı:

Şart

Arkaya tofaş dingili olur. Gerisi bende. 3500dd 410nm iş görür mü🔥

3800dd 430nm iş görür mü :) 

Tamer Topaç yazdı:

Yürür aksama yapılan her türlü olumlu müdahaleyi seviyorum. Her araç öyle de böyle de gidiyor. Önemli olan durmak. Bu arada Erdem lastik ebatların sınırda mı, biraz daha büyütebilirsen çok daha verimli olacak.

malesef limit abi bu pozisyonda bile çamurluğa sürtüyor lastik. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...