İçeriğe Yönlendir

Audi A6 Quattro 2.5 Tdi Hakkindaki Görüsleriniz

Hüseyin Öztürk

Recommended Posts

Hüseyin Öztürk

Sorunsuz bir araç almanızı öneririm.

Tüm ilgi gösteren arkadaslara cok tesekkür ederim. Arac takas yolu ile tüm bakimlari yapilmis ve yeni Tüv ü alindiktan sonra alinmistir. Cuma'dan beri arac bende anlatilmaz keyifte bir arac simdilik turbodan gelen islik sesi disinda bir sorun gözükmüyor umarim böylede devam eder.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tüm ilgi gösteren arkadaslara cok tesekkür ederim. Arac takas yolu ile tüm bakimlari yapilmis ve yeni Tüv ü alindiktan sonra alinmistir. Cuma'dan beri arac bende anlatilmaz keyifte bir arac simdilik turbodan gelen islik sesi disinda bir sorun gözükmüyor umarim böylede devam eder.

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Öztürk

Hayırlısı olsun. Güzel bir tanıtım bekliyoruz artık  :good1:

En kisa zamanda insallah paylasicam fotolarini

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Caner Kırmacı

Eski bir konu galiba bu aracı değiştirdiniz ama genel olarak memnun muydunuz  sizce artı ve eksileri nedir?

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hüseyin Öztürk

Eski bir konu galiba bu aracı değiştirdiniz ama genel olarak memnun muydunuz  sizce artı ve eksileri nedir?

Cok memnun kaldim. Gercekten iki senedir büyük bir keyf ile kullandim bugüne kadar. Ondandirki bugün ayni aracin ayni modelinin allroad modelini aldim. Insallah bundanda memnun kalirim :)  

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Fiyatlar inanılmaz .

Audi 3 bin euro flansa normal bir markada daha yenibir araç bakardm.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Kendi aracınızı artan km ile gelen sorunlar yüzünden satmayı düşünüp, daha fazla km deki yabancı bir aracı almak doğru gibi gelmiyor bana. Üstelik AUDI'nin masrafı Ford'a göre daha ağır olacaktır.

Ha sürüş, kalite, konfor, güvenlik derseniz, araç harika derim, o başka.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...