İçeriğe Yönlendir

Bak Görüyon Mu Aynadan,gidiyorum :))

Misafir

Recommended Posts

Çağlar Bayur

kafalarındaki hasarı giderebilecek teknoloji henüz yok

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Biz görüyoruz da sen göremedin bak, nolcak şimdi  :i-ih:

Sakın bi daha yapma, şimdi git  bu videoyu medyaya sızdıranı bul ve arkadaş listenden çıkar.. :D

Murat hocamı konuya bekliyoruz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

bizde şöyle değişik bir ego patlaması var, Yanında biri oturuyorsa illa HARRBİ adam olucan yoksa heralde adam yerine koyulmuyosun,konuşmalar değişir makas atılır,sonunda da tosslanır böyle ondan sonrada elleri havaya kaldırıp Pardon Pardon Eller yukarı dersin :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Biz görüyoruz da sen göremedin bak, nolcak şimdi :i-ih:

Sakın bi daha yapma, şimdi git bu videoyu medyaya sızdıranı bul ve arkadaş listenden çıkar.. :D

Murat hocamı konuya bekliyoruz

Geldim janim. :) Dangalak bir de "Bizde böyle" diyor ya. Hadi bu sefer sövmeyeyim. Cezası büyük zaten. Ama çok güldüm ya... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Kırtay

çarpılan adam sittin(!) arabanın anasını diyo. :) Böyle mallar varken trafikte kaza yapmadan hergün evimize dönmemiz mucize :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Tam sopalık gerçekten gülemiyorum karşıdaki araç sahibine yazık keşke ağaca falan duvara çarpsaydı o zaman kahkaha atardım bende. :angry:  :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Kasap

Sen para biriktir günceler araba araştır sonra al, her gün gözün gibi bak yıka yağla pakla çocuğundan farkı olmasın,

sonra böyle bir .......... gelsin artislik yapacağım diye o gözün gibi baktığın canım arabana şuursuzca çarpsın! 

ya arkada ki araba değilde insan olsaydı?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Bu dangalaklarin haline güldüm ama diger adama üzüldüm. Sağlam pataklanirdi tek olsaydı. Bi de elini kaldiriyo orada cok güldüm :D

Yorum bağlantısı
Bora Çelebi

Sinemada İzlesem Kesin Çok Gülerdim.  Karşıdaki  Adamın Yerinde De Olmak İstemezdim O Yüzden Gülmeyecem  :(

Yorum bağlantısı
Alkım Hoşgör

Şiddete hayır cümlesini tekrardan sorgulatan video =)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

çarpılana çok yazık olmuş,iyi ki arada insan yoktu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Konu başlığını her gördüğümde gülüyorum ,ahan da yine kriz tuttu  :D  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...