İçeriğe Yönlendir

Pandizotun İpini Tutan Parça Koptu

Çağrı Yazıcı

Recommended Posts

Çağrı Yazıcı

Arkadaşlar, Fusion'da bagajı açınca 2 tane ip var. On iplerden sol taraftakini tutan plastik parça koptu yahu. Şu bagaj kapağının iç tarafına monte edilmiş olan hani.O parça hangi isimle satılıyor ? Ne kadar ?

Yorum bağlantısı
Emrullah Güler
(düzenlendi)

10tl fiyatı olması lazım yanlis hatırlamıyorsam resim yarın yuklerim

tarihinde Emrullah Güler tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

"Bagaj ip tutucusu" ve "şapkalık ipi tutucusu" isimleri ile arayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Ben de C Max için kendim üretmiştim :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Benimde bir tanesini dübel yapmışlar, diğeri kısa geliyor kapağı indirirken çıkıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ben de C Max için kendim üretmiştim :yes:

Hammadde neydi abi....

Seviste tanesi 10 liradir gecen hafta focusa almıştım.

Bulabilseniz..... "heryerde de bulunmuyor öyle örneğin Adana Gizerler'de de Otokoç'da da bulamamıştım. 2004 Focus Coll. HB aracıma....

Yorum bağlantısı
Bahadır Yalçın

arkadaşlar benim aracında (focus hb) ipin ucundaki plastik kırıldı(bagaj kapağına takılan) şuan tek ip ile idare ediyorum.özel servis 50 tl yetkili servis 100 tl fiyat verdi. ellerinde yok sipariş üzerine getiriyorlarmış.açıkçası verdikleri rakamlar çok fazla.daha uygun nerden bulabilirim?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Basit bir tespih tanesi çok rahatlıkla iş görür. Zaten dip kısmı kaportaya monteli, sapasağlam duruyor. Siyah bir tespih tanesini alırsınız,tespih tanesinin boyunun iki misli uzunlukta şık bir vida bulup güzelce ucu kırılmış olan parçaya monte edersiniz. İp yerine de iki ucu halkalı lastikler var. Onlar daha düzgün ve sağlam duruyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Yazıcı

oB3ZXfU.jpg

İşte bu ! O yuvarlak kısmın yerine 1cm lik vidayı ısıtarak yerleştirdim. Şimdilik oldu ama. Bundan alayım . Teşekkür ederim

İşte bu ! O yuvarlak kısmın yerine 1cm lik vidayı ısıtarak yerleştirdim. Şimdilik oldu ama. Bundan alayım . Teşekkür ederim

arkadaşlar benim aracında (focus hb) ipin ucundaki plastik kırıldı(bagaj kapağına takılan) şuan tek ip ile idare ediyorum.özel servis 50 tl yetkili servis 100 tl fiyat verdi. ellerinde yok sipariş üzerine getiriyorlarmış.açıkçası verdikleri rakamlar çok fazla.daha uygun nerden bulabilirim?

50 mi ? Bu ne ya böyle :) vallahi ben değişmezdim uydurun birşeyler.Şu kaputun altında silgeç suyunu ileten t var 2 tane onlarında tanesi 45 tl haberiniz olsun :)

Yorum bağlantısı
Bahadır Yalçın

50 mi ? Bu ne ya böyle :) vallahi ben değişmezdim uydurun birşeyler.Şu kaputun altında silgeç suyunu ileten t var 2 tane onlarında tanesi 45 tl haberiniz olsun :)

evet özel servis 50 yetkili serviste 100 tl dedi.4EjWUpO.jpgP46VjUt.jpg

Yorum bağlantısı
Halil Yıldırım

Bu tür plastik kırıklarını 2mm lik matkap ucuyla her iki tarafı delip, ince bir vidayla sıkıca birleştirebilirsiniz. vidalamanın sonuna doğru vidanın dişlerine 1 damla japon yapıştırıcı damlatıp düzgünce sıkılırsa kırık çok sağlam tamir edilir hem de oynamaz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...