İçeriğe Yönlendir

Fiesta Tdci Triger Değişimi & Rutin Bakım.

Serkan Çevik

Recommended Posts

Serkan Çevik

Arkadaşlar herkese merhaba aklıma bir şey takıldı merak ediyorum bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinicem. Bugün aracımın triger setini ( kayış kasnak gergi bilyası v.s ) , devirdaim su pompası , V kayışı , tüm filtreler ( hava,yağ,polen) , 5w-30 castrol yağ ve arka kampanalar tornalandı fren ayarı yapıldı.çok mu çok vermişim acaba eve gelince bir an takıldım kaldım siz fordçu arkadaşlara bir sorayım dedim.

NOT: Araç 2007 1.4 TDCİ Fiesta , Km : 295.654 Km

NOT: Takılan her parça orjinal ürünlerdir yan sanayi v.s kesinlikle değildir tek tek inceledim çünkü ( Dayco,Gates,Bosch gibi)

Toplam Ödenen Ücret 670 TL.

Yorum bağlantısı
Serkan Çevik

Arkadaşlar İçime su serptiniz gerçekten rahatladım biraz. Bir an kazık yemişşsin falan diyecekseniz diye korkmuştum açıkcası. Bu arada yazmayı unutmuşum Mazot filtresi de değişti , 35 TL'ye yan sanayi var dedi 60 mı 70 TL lik mi ne taktı orjinali bu dedi. Valla markasını hatırlamıyorum. Km orjinal , bol bol geziyorum valla şu ana kadar tık demedi maşallah , fordumdan çok memnunum az yakıyor ayrıca önceden opel kullanıyordum sürekli elektronik arıza veriyordu ve çok yakıyordu. Fiesta uzun yolda 100 km'de 3.7-4.1 Lt yakıyor. Şehir içinde max 6 lt. cebimizi üzmüyor maşallahı var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Çevik

usta ikram bile yapmış gibi peşin mi ödediniz

kredi kartına 5 taksit çektik. 

Serkan öncelikle aramıza hoş geldin.Manisa da mı yaptırdın arabayı???

Teşekkür ederim hoşbuldum , yok hayır aracı Aydın'da yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

kredi kartına 5 taksit çektik. 

Teşekkür ederim hoşbuldum , yok hayır aracı Aydın'da yaptırdım.

Ben Manisa merkezdeyim buyur çayımı içmeye gel.Mikroset Bilgisayar.Eski adliye karşısı.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Arkadaşlar İçime su serptiniz gerçekten rahatladım biraz. Bir an kazık yemişşsin falan diyecekseniz diye korkmuştum açıkcası. Bu arada yazmayı unutmuşum Mazot filtresi de değişti , 35 TL'ye yan sanayi var dedi 60 mı 70 TL lik mi ne taktı orjinali bu dedi. Valla markasını hatırlamıyorum. Km orjinal , bol bol geziyorum valla şu ana kadar tık demedi maşallah , fordumdan çok memnunum az yakıyor ayrıca önceden opel kullanıyordum sürekli elektronik arıza veriyordu ve çok yakıyordu. Fiesta uzun yolda 100 km'de 3.7-4.1 Lt yakıyor. Şehir içinde max 6 lt. cebimizi üzmüyor maşallahı var.

Opel ve elektronik arıza, gayet normal ;  hayırlı olsun aracınız, güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Serkan Çevik

Ben Manisa merkezdeyim buyur çayımı içmeye gel.Mikroset Bilgisayar.Eski adliye karşısı.

Tmm abi teşekkür ederim Manisa'ya geldiğimde uğrarım yanına. 

Opel ve elektronik arıza, gayet normal ;  hayırlı olsun aracınız, güle güle kullanın.

Tşk ederim valla çok memnunum şeytan kulağına küpe. Opel mi bir daha asla opele binmem. Gönlümde hep bi mazda var ama işte cesaret edip alamıyorum :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

2013 model fiesta var arkadaşta. Yıllık bakım yaptıracak, servis 420 lira istemiş :) Üstadlar daha iyi bilir..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...