İçeriğe Yönlendir

"servise Yaz Geldi" Bakım Kampanyasına Lpg'li Araçlar Dahil Mi?

Emrah Altun

Recommended Posts

Onur Bulut

Lpg olmasının sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum.Klima gazı uygunmuş.Gaz bastırcaktım iyi oldu bunu gördüğüm :) 101 nokta yaz kontrolü ne oluyor bilen varmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Kampanya dahil ediyorlar ancak iceri alacak bir servis bulabilirseniz. Keçen yıl ki kampayadan ben yararlanamamıstım

istanbul anadolu yakasinda tuplu araci hicbir servis iceri kabul etmemişti, sonuda biraz cazgirlik yapınca araca dışarıda kontrol yapmışlardi. Tabi ne kadar oldu ise

Yorum bağlantısı
Metehan Özçelik

Kampanya dahil ediyorlar ancak iceri alacak bir servis bulabilirseniz. Keçen yıl ki kampayadan ben yararlanamamıstım

istanbul anadolu yakasinda tuplu araci hicbir servis iceri kabul etmemişti, sonuda biraz cazgirlik yapınca araca dışarıda kontrol yapmışlardi. Tabi ne kadar oldu ise

Abartmislar yani.. Araba lpgli diye bakimda mi yapılmayacak.. Hakikaten sok edici.. Bizim 2011 Kia rio'da LPG var hic bir zaman serviste sikinti yasamadim boyle birşey yapanida ilk defa duyuyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Giden araçların %90 nına klima gazı dolduracakları belli.. :)

:yes:  :good1: Kesinlikle bencede..  Klima gazınız azalmış, yada kaçak var basalım diyecekler ve 49 tl hooopp..  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Abartmislar yani.. Araba lpgli diye bakimda mi yapılmayacak.. Hakikaten sok edici.. Bizim 2011 Kia rio'da LPG var hic bir zaman serviste sikinti yasamadim boyle birşey yapanida ilk defa duyuyorum..

malesef ford servislerinde böyle bir sıkıntı var. Hepsi agiz birligi yapmışlar gibi araç lpgli ise servise almıyoruz diyor
Yorum bağlantısı
Muharrem Ersin Başaran

Aracı bi muayeneden geçirelim.Klima gazımızda kesin bitmiştir. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...