İçeriğe Yönlendir

Beni Sizce Hırsız Mı Yokladı?

Emrah Akdoğan

Recommended Posts

Emrah Akdoğan

Selamlar herkese. Akşam 10 gibi zil çaldı kameralı Diyafon var.

-Kimsiniz?

-Tesisatçı abi kapıyınaçar mısın?

- Ne tesisatı!

-Su tesisatı...

-Ben çağırmadım kim çağırdı?

- Abi daire 1 yada 2 ama basıyorum açmıyorlar...(arkadan bir ses: gel gel..) yanlış oldu abi galiba iyi akşamlar...

Arkasından baktım elde alet çantası. Acil olmayan bir şekilde şüphe gerektirmeyecek şekilde park ettikleri yerden çıktılar biraz takip ettim 50 metre ileride tekrar durdular.

Aşağı indim daire 2 evinde. Yani bahsettiği gibi kimse yok değil.

Şüphelendim polisi aradım plakayı verdim Gelen ekibe telefonla yeri takip ettim araçta şu an kimse olmadığını plakayı sorguladıkladını temiz çıktığını söyleyip gittiler.

Sonuç olarak içime kurt düştü.Bu duruma siz ne diyorsunuz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Plaka sıkıntısız olunca yanlış olma ihtimali büyük ...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bana da yanlış adres gibi geldi ama yaptığınız kesinkle doğru :good:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Geveci

İyi yapmışsınız . Ben diafondan kapıyı açmamı isteyenlere özellikle geldiğiniz dairenin ziline basın diyorum ve açmıyorum .

Her zaman biraz paranoyak olmak iyidir .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bana da yanlış adres gibi geldi ama yaptığınız kesinkle doğru :good:

Eğer o araç çalıntı ise.. henüz ihbar edilmemiş olabilir... ya da kötü niyetli kişilerin aracıda olabiir...

Yorum bağlantısı

Bizim eve de bi defa gelmişler,zile basmışlar annem açınca "şunu şunu arıyoruz" diye isim uydurmuşlar. Sonra gitmişler. Resmen yoklanmış ev rasgele basıyorlar. Allaha şükür anneme herhangi bir darpta bulunup zorla girmemişler

Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Geçenlerde tv de bu durumu polisler vatandaşlarıın ziline basarak yapıyorlardı. Maalesef bir çok ev sahibi kapısını çalan elektrikçi,sucu vs. karşılığına sonrası sorgusuz kapıyı açıyordu...

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Burası Türkiye burada her şey olabilir, tedbirli olmak ta fayda var ......

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...