İçeriğe Yönlendir

Test - Ford Mondeo 2.0 Tdci/at [Mk3]

Erhan Tayar

Recommended Posts

Ahmet Mendi

Harika bir anlatım ve aracınız çok temiz duruyor. Foruma çok güzel bir katkı olmuş.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Çolak

Dilinize sahip mukemmel olmus. Aracinizda masallah pek diri guzel gunlerde kullanma dilegiyle...

Yorum bağlantısı

Ellerinize sağlık profesyonel otomobil dergileri tadında olmuş inceleme. Mk3 cidden diğer mondeolardan çok ayrı

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Aracınız gerçekten çok temiz görünüyor, kazasız belasız kullanın,

merak ettim acaba aracınızın jantları neden orjinal değil, üzerindekiler focus jantı.

Yorum bağlantısı
Ramazan Taş

Çok güzel bir çalışma olmuş, yazılanları okurken bunlara sahip olmanın mutluluğunu yaşamak farklı bir duygu. Bu arada aracınız da hayırlı olsun .

Yorum bağlantısı
Erhan Tayar

Aracınız gerçekten çok temiz görünüyor, kazasız belasız kullanın,

merak ettim acaba aracınızın jantları neden orjinal değil, üzerindekiler focus jantı.

Teşekkürler Tansel,

aracı aldığımda üzerinde beğenmediğim bir jant vardı.

Orijinal Mondeo Ghia jantı ararken bu jantları buldum, omu bumu derken buna karar verdim...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Olcay Eyüboğlu

Çok güzel bir inceleme. Ağzınıza sağlık. Inşallah günün birinde bizde bu zevke nail oluruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Sizi tebrik ederim. Tam arşivlik bir yazı olmuş. Müsaadenizle ben bunu arşivime alıyorum.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Anlatım çok güzel, elinize sağlık. 

Bir sorum var, mk3 dizel otomatik mondeoların tamamında jatco mu kullanıldı?

Yorum bağlantısı
Yusuf Gerdan

Anlatım çok güzel, elinize sağlık. 

Bir sorum var, mk3 dizel otomatik mondeoların tamamında jatco mu kullanıldı?

Aynen öyle. Dizel otomatik mk3 tamamen jatco.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hayırlı olsun aracınız.Anlatım süper olmuş.Keyifle okudum.Yazıyorum okurken dikkatimi çeken bir iki konu oldu.

Benim su an kullandığım lastikler 215 tabanlı acaba bunun yakita etkisi ne kadar olabilir.Ben neden se halen fazla yaktığımı düşünüyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Fatih Öztürk27
(düzenlendi)

Güzel paylaşım olmuş, teşekkürler aracınızda güzel maşallah. :nazar:

Satılmadan okumuş olsaydık daha da iyi olurdu tabii. Son sayfaya da bakmak lazım.

Düzeltme Notu: Araba satılmış.

tarihinde Fatih Öztürk27 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Erhan Tayar

Erhan hocam Type-R'a da konu açın bence herkes okusun. Selamlar

Ayhan Hocam burası uygun olmaz diye konu açmak istememiştim.

Dileyenler aşağıdan Type-R incelemesine göz atabilirler ;)

Honda Civic Type-R (Ep3) incelemesini okumak için tıklayınız; http://otomobiltestgaraji.blogspot.com.tr/2014/07/honda-civic-type-r-ep3.html?m=1

Hayırlı olsun aracınız.Anlatım süper olmuş.Keyifle okudum.Yazıyorum okurken dikkatimi çeken bir iki konu oldu.

Benim su an kullandığım lastikler 215 tabanlı acaba bunun yakita etkisi ne kadar olabilir.Ben neden se halen fazla yaktığımı düşünüyorum :)

Teşekkür ederim. Bu güç ve torktaki bir araçta bu ebatın tüketime olumsuz yansıyacağını düşünmüyorum...
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Yeni almış olduğum Mondeo'mun detaylı bir incelemesini ararken bir de baktım konunun tam göbeğindeyim  :) Gerçekten yalın ve her noktasına temas edilerek yapılmış bir anlatım ve karşılaştırmalar, emeğinize sağlık  :good1:  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ayhan Hocam burası uygun olmaz diye konu açmak istememiştim.

Dileyenler aşağıdan Type-R incelemesine göz atabilirler ;)

Honda Civic Type-R (Ep3) incelemesini okumak için tıklayınız; http://otomobiltestgaraji.blogspot.com.tr/2014/07/honda-civic-type-r-ep3.html?m=1

Teşekkür ederim. Bu güç ve torktaki bir araçta bu ebatın tüketime olumsuz yansıyacağını düşünmüyorum...

Erhan bey, marka bağımlılığımız yok ve forumumuzun böyle kaliteli incelemelere her zaman ihtiyacı var. Müsati olur ve burası için de bir inceleme konusu açarsanız seviniriz  :flowers:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ersin Uçan

Harika bir inceleme ve beni zamanında bu aracı alamadığıma bir kez daha pişman eden bir anlatım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...