İçeriğe Yönlendir

Ford Ka Jant Yamuldu

Selim İnceer

Recommended Posts

Selim İnceer

Herkese selam.Yolun kenarina dusen kaldirimin kosesine vurdugum orjinal jantim yamuldu ve maalesef kullanilamaz hale geldi.Elinde orjinal jant olan ya da cikma celik jant olan arkadaslar varsa iletisime gecebiliriz...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Herkese selam.Yolun kenarina dusen kaldirimin kosesine vurdugum orjinal jantim yamuldu ve maalesef kullanilamaz hale geldi.Elinde orjinal jant olan ya da cikma celik jant olan arkadaslar varsa iletisime gecebiliriz...

Foto var mı?

Düzelme imkanı olmadığını kim söyledi?

Yorum bağlantısı
Selim İnceer

Hocam Ben sanayiye goturdum 3-4 lastikci gezdim fakat jantin daha oncede darbe alip duzeltildigini soylediler ve bu yuzden duzeltme olsa bile rot balans sikintisi cekebilecegimi solediler.

Yorum bağlantısı
Selim İnceer

O zaman bir kac yer daha gezmem gerekecek gibi gozukuyor.Peki elinde cikmasi olan var midir?Izmir'de bildiginiz yerlerde olur

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

O zaman bir kac yer daha gezmem gerekecek gibi gozukuyor.Peki elinde cikmasi olan var midir?Izmir'de bildiginiz yerlerde olur

Jantınızın tipini bilsek keşke? Bi kaç çeşit var zira.

Yorum bağlantısı
Selim İnceer

Onu nereden ogrenebilirim?Bu standart kendi uzerinde olan yuvarlak delikli jant celik degil

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Onu nereden ogrenebilirim?Bu standart kendi uzerinde olan yuvarlak delikli jant celik degil

saç jant yani ?

Yorum bağlantısı

Sac jant için ka'ya özel olanı bulmanıza gerek yok.

4x108 bijonlu olanı bulmanız yeterli. Lastik ebatına bakın araç üzerinden yeterli. Çok da zorlanmazsınız bence.

sahibinden'e baktınız mı?

Yorum bağlantısı
Selim İnceer

Bende degismisken sac jant yerine celik jant takmaktan yanayim aslinda cikma filan bulsam alirim.

Yorum bağlantısı
Alkım Hoşgör

Lastik ebatlarınız nedir?

Saç jantlarınız 13" mi 14" mi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...