İçeriğe Yönlendir

2.el Otomobil Satış Firmaları

Uğur Köker

Recommended Posts

Uğur Köker

değerli forum okurları,konuyu araştırdım ama dod la ilgili bir konu başlığı göremedim. 2.el araç için arkadaşlarım dod u öneriyor;araçları ekspertizli olduğu için güvenilirmiş,ayrıca kredi imkanı da varmış;fakat piyasaya göre fiyatlar daha yüksek seyrediyormuş;dod dan araç alan veya inceleme imkanı olan arkadaşların yorumlarını alabilir miyim?ordan araç alınırsa ekspertize sokmaya gerek var mıdır?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bu devirde, babandan bile araç alıyorsan ekspertiz yaptırmak lazım :) Hatta öyle ki sıfır araca bile en azından boya kontrolü yaptırmak lazım.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Uğur Köker

şimdi firma ismi olduğu için konu açıp açmamakta teneddüt ettim;ama malum sizlerden tecrübesi olanların fikrini de almak lazım;ne gibi sıkıntılar yaşamışlar?araç alıp sıkıntı mı yaşamışlar?

Yorum bağlantısı

ben aracımı focusu manisa doddan aldım adamlar ne dedıyse aynısı çıktı.hatta kaportacıya götürdügümde aldıktan sonra koskaca firma sana boya yok degişen yok deyıp sattı sonra boyalı çıksa sen dava acsan kazansan o ismin kötülenmesini istermi demişti.manısa dodun bana araba için dedıgının aynısını denizli urfa mardin üç tane servisde onayladı.ben memnundum acıkcası bayagıda ilgilendiler ama fiyatları piyasadan biraz yüksek..... ben çok memnunum aracımı degıştırmek istesem gene manisa dodu tercıh ederım...

Yorum bağlantısı
Ali Gök

dod işini düzgün güvenilir yapıyor olabilir.yinede kontrol ettirmekte fayda var çünkü istemeden de olsa bi hata yapsalar boyasız dedikleri bir parça boyalı çıksa hiçbir şekilde doda bir hüküm giydiremessiniz. sonuçta aldıktan sonra sen boyatmışsın der çıkarlar işin içinden

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

3 ay önce hala oğlu kocaeli dod dan 2013 passat aldı.gayet memnunuz.ekspertizlerine güvenebilirsiniz bence.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

firmadansa forumdan araç almak daha güvenlidir.

unutmaki biz aileyiz...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Benim Focusun km. yi düşürüp Dod' a takasa versem muhtemelen servis kaytıları olmasaydı anlayamazlardı... Öyle dolandırıcılar var ki değil Dod en büyüğü gelse dolandırırlar.. İçeriden adam ayarlar dolandırır, kandırır yine başarır.. Dod boyayı anlar ama motor problemini veya km. durumunu kesinlikle onaylayamaz.. Bu durumda en iyi ikinci el araba mantığını aramak olmaz... Bildiğiniz arabayı tercih edin eğer çevrede satan varsa, zaten işin ucu hep bir risk içeriyor.. Bazı şeyleri göze almaktan başka çare yok... :)

İki kez sıfır araba aldım şahsıma, iş içinde yeni araba aldığımız oldu... Onlarda hatasız kusursuz ürünler değildi... Tonla para saydım serviste sabahladım demedim hiç.. Onu da yapan insan, en iyisini de alsanız problem çıkabilir, önemli olan problemi giderecek kişilere ulaşabilmek..

Yorum bağlantısı
Uğur Köker

sağlam temiz araba bulmak mesele;zaten temiz olanlarda almış başını gidiyor,herkesin arabası kendine güzel iyidir değerlidir,fakat bu kadar yüksek fiyat çekenleri anlamıyorum;çok değil geçen senenin sonu gibi hem kuzenim hem en yakın arkadaşım focus 2011 hb aldı;kuzenim comfort 11,500km yi boyasız 31000tl ye,arkadaşım titanium 35000km lokal bir parça boyalı aracı 34000tl ye aldı;şuan bakıyorum ilanlarda sağında solunda çizik olan confort a 39-40 istiyorlar,dolayısıyla insan araba araştırmaktan soğuyor...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Arz talep meselesi, bir de internet ilanı bedava... Arabayı alıp evin önünde fotoğrafını çekip ilana koyan biliyorum... :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...