İçeriğe Yönlendir

Focus'u Sattık. Fusion'u Aldık..

Serkan Gezici
Çözüme git Onur Demir tarafından,

Recommended Posts

Serkan Gezici

Yeniden merhabalar arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Focus'umuza motor yaptırmıştık. Geçen hafta Konya'dan Adana'ya giderken ilk rampada araç hararet yaptı ve yapılan kontrolde conta patlattığı ortaya çıktı. Usta tabi ki de suçunu kabul etmedi. Bende bir sinirle Fucus'u verdim ve 2004 model 1,6 Lüx model LPG li Fusion aldım. Hayırlısı bakalım....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Uğraşmamanız en iyisi olmuş. Hakkınızda hayırlısı olsun. Ustaya gelince de ona zaten olan olacaktır eğer bir haksızlık yaptıysa.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

hayirli olsun .fusion kaca geldi mahsuru yoksa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Hayırlı olsun,Allah kaza bela göstermesin.

Yorum bağlantısı
Serkan Gezici

21.500

Servet bey herhangi bir arızam yok aracın resimlerini konu devamında paylaşacağım onun için burada açtım. Birazada modifiye ederiz artık.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

21.500

Servet bey herhangi bir arızam yok aracın resimlerini konu devamında paylaşacağım onun için burada açtım. Birazada modifiye ederiz artık.

kazasi yok, km ,agir bakim durumu nedir serkan bey
Yorum bağlantısı
Serkan Gezici

İsmail bey aracın sadece sağ ön kapısında macun var ve birkaç parça temizlik boyası. Km 122000 BRC lpg li sağlam bir usta bulup kontrollerini detaylı olarak yaptıracağım. yine buradan paylaşırım.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Onur Demir

Hayirli olsun. bi 2004 1.6lux lpg li fusionda bende var :) Guzel aractir. uzmez yari yolda birakmaz. Her lpg li aracta oldugu gibi benzin mutlaka ceyrek depo uzerinde olsun benzin pompasi cok cabuk cortluyor depo bossa.

Araci daha tanimiyorsunuz ilk aylarda su tankini arar ara kontrol edin eksiltme yapiyormu diye. tirim ve plastik seslerine kulak asmayin keyfini cikarin :) kapi fitillerinin icine kablo sokun kapilar dahada toklasip ses yapmayi kesiyor. yan direkte 2 cam arasinda bulunan citalar ruzgardan ucabiliyor elle saglamligini kontrol edin dusmesin pahali bir parca.

cd calari cok kotudur sadece track calar ve sarsintida atlama yapar. ben pioneer taktim kalan boslukta aldigim cerceve sayesinde esya koyms gozu oldu.

Gule gule kullanin tekrar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...