İçeriğe Yönlendir

Lacetti 1.6Sx

Hakkı Bilgin

Recommended Posts

Hakkı Bilgin

Arkadaşlar 4 veya 5 aydir araç ariyorum artik yolda gördüğüm arabanın bile özelliklerini sayip fiyatını söylenebilecek moddayim :) 2005 lacetti hatcbck buldum 125 binde orijinal 17 bin son fiyat birisi cikip fikir verebilir mi lütfen chevy bin avrupa pazarindan çekildiğini de biliyrm araç nasildir bilen arkadaşlardan yardim istiyrm yada bu fiyata hangi araci almak mantiklidir bi el atin şu konuya :) şimdiden tesekkurler

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Bence 2-3 bin daha koyulup temiz bir Skoda Fabia alınabilir. ama bence :)

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Sayın meslektaşım,geçen günde gene Chevrole konusu açılmıştı ve çoğu formdaşım da benim gibi Avrupa pazarından çekilen bir markanın aracının alınmasının yanlış olacağını belirtmiştik.Üstelik şu aralar piyasada uygun fiyata bayağı bu araçlardan bulmanız mümkün.Bunun sebebini sanırım açıklamaya gerek yok diye düşünüyorum.Bence başka bir markaya yönelin derim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakkı Bilgin

Osman nuri bey sorunda tam orada basliyor şuan için miktar arttiramiyrm maks butcem bu

Uğur hocam hangi araçlara yönelebiliriz sizce var mi tavsiyeniz

Mesela 1998 golf 4 baktım bugün arabanin ahı gitmiş vahı kalmış yaşını fazlasıyla gösteriyordu yas olarak bbüyük araç alma mantikli midir acaba

Yorum bağlantısı
Eren Boztepe

10 yıl parça sözğ veriyor Chevrolet bu bulduğunuz fiyata sedan yüksek model düşük km bulunabilir tavsiyem Chevrolet alacaksanız en çok tutulan kasasını almanız parça imkanı daha kolay olur...

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Valla sayın meslektaşım,piyasası olan araçlara bakmanız daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hakkı Bilgin

Eren kardeşim lacetti sedan pek hosuma gitmiyor nedense fiyat sence fazla mi söylediğim araç için piyasa malum bana normal gibi gelmisti

10 yıl parca sözü kesin bilgi mi

Yorum bağlantısı
Muharrem Ersin Başaran

Sizi bir süre idare edecek alınıp satılabilecek araçlara bakın.Zamanında bende bu hataya düştüm.Forumdaki arkadaşlar ve abilerim epey bir olmaz dedi ama.Ne kadar sorarsanız sorun.Şuanki duygularınız on kişi alma dese , bir kişi al dese al diyecek kişiyi dinleyecek formda malesef.

Bencede tecrübedeb yararlanmada fayda var.Almayın.

Yorum bağlantısı
Eren Boztepe

Eren kardeşim lacetti sedan pek hosuma gitmiyor nedense fiyat sence fazla mi söylediğim araç için piyasa malum bana normal gibi gelmisti

10 yıl parca sözü kesin bilgi mi

Arkadaşım bu bilgiyi bilerek sıfır Cruze aldı 48 bin tl sayarak satıcı direk söyledi sen emin olmak için direk ara abi bi çağrı merkezini emin ol güvenin olsun ona göre bu paralara alınacabilecek iyi arabalar hem daha yeni teknoloji yüksek model kaçınılmaz...

Yorum bağlantısı

2 arkadaşım 2009 yılında sedanını "0" km'de 25.000tl'ye aldılar. Bir tanesi 2 sene sonra 22.500tl'ye satıldı, diğeri hala kullanılıyor. Nir de komşumuzun var sedanı daha da eski, body kitsiz kasa. Hiçbirinde bir sorun yaşanmadı, lpg alınırken fiyata dahil takılmıştı araçlara. Satılan araçta basit bir lpg ayarsızlık sorunu oldu. Fiyatlarına göre, büyük kasalı araçlar ancak estetik açıdan biraz vasat. Nadir olarak cd modelleri var hatcback, dijital klimalı. Sessiz bir araç, yakıt tüketimi konusunda müsrif ama lpg tolere ediyor. Çevremdekiler memnun olmasına rağmen benim tercih listme girmedi. Hatta en son evo'yu alırken; 2.0 dizel vardı internette, fiyatı da uygundu, hız sabitleyiciden, dijital klimaya gördüğüm en donanımlı lacettiydi ama yine cazip gelmedi. Zevk meselesi. Türkiye pazarından çekilecek araç risklidir. Chevrolet Türkiye'de gelecek görmemişken, 10 sene parça garantisi var diye Chevrolet'te gelecek görmeyin derim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Hakkı Bilgin

Benim alacagm araca binecegim maks sure 1 bilemedim 2 yıl bu fiyata clio en mantikli araç gibi duruyor ancak ben alacgm araca severek binmek istiyorum ve clio severek binecegim bi araba değil onun için bu arayışlar ama kalbime gore mi mantigima gore mi hareket etmeliyim bilemiyorun

Yorum bağlantısı

Daha önce bu arabayı alırken alma çok zarar edersin dediler. Model olarak çok hoşuma giden ve parasına göre dolu dolu bi araçtı. Ama sedanları berbat. satarken 120.000 km de sattım, hemde çok kısa bi sürede. Tomesotto lpg taktırmıştım hiç sorun çıkarmadı. Gücü kuvveti yerinde bi araba. Temizse alınır bence...

Yorum bağlantısı

Eğer güzel bir araştırma yaptıysanız (ki bence yapmışsınızdır) o fiyatlara alabileceğiniz F/P olarak en mantıklı araç aslında.. Bende zamanında 13.000 TL varken ne alsam diye düşünüyordum. Ya 99 model Polo (kuru bomboş çok eski) yada Daihatsu Sirion alacaktım. Herkes Polo al dedi.. Ben Sirion aldım. Gayette memnundum araçtan. Ha satma niyetliyseniz şans işi. Beni biraz üzmüştü. 6 ayın sonunda satabildim..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...