İçeriğe Yönlendir

Iphone 5 Değişim Kapsamındaki Cihazlar.

Emre Köksal

Recommended Posts

o zaman ben gece bakayım....

aslında 19 mayısa randevu almayı düşünüyordum ama sistem sadece günlük çalışıyormuş sanırım...

gece ben de yokalama çekeyim...

operatorlerden alınan cihazların 2 yıllık garantisi için faturayı da yanınızda bulundurmanızda fayda var yazılmış nette..

Hiç huyum değildir fatura saklamak ama bu telefonunki kalmış çekmecede şansa.

Hepsiburada'dan alınma fatura, bulundurayım yanımda o zaman.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abimizin hiç yorumu yok şaşırdım açıkcası...Meşhur HTC'ci  :tongue:

Ne diyiyeyim, mal ortada, değişsen ne yazar  :D  hem artık yazmama gerekte yok, önce karşımıza çıkaracak modelde telefon yapsın elma sonra bakarız duruma  :p

Yorum bağlantısı

Ne diyiyeyim, mal ortada, değişsen ne yazar  :D  hem artık yazmama gerekte yok, önce karşımıza çıkaracak modelde telefon yapsın elma sonra bakarız duruma  :p

Abi sana özel bildirim mi geliyor adın geçince  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi sana özel bildirim mi geliyor adın geçince  :biggrin:

:D  denk geldi, yoksa özellikle takip gerektirecek bir mevzumu var? klasik ayfon konusu, önemli değil  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Benim telefonum da o kapsama giriyormuş ama tuş çok şükür normal çalışıyor :)

Anlamadığım Sadece o tuşlar için mı degisim yapılıyor ? Yoksa cihazı da mı değiştiriyorlar ? Ortada cihaz degisimi falan diye de konuşulmuş o yüzden soruyorum :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

İphone 3s, 4s ve son olarak 5s kullanıyorum bahsedilen sorunlarla ilgili hiç şikayetim olmadı bu zamana kadar. Yaklaşık 1.5 yıl aktif olarak kullandığım halde. Birazda şans işi

Yorum bağlantısı

Cihaz komple değişiyor.

Yani gidiyorsun, tuşlar sağlam ama ben telefonumun degisimini istiyorum diyorsun değiştiriyorlar ?

Öyle mı anlıyorum ?

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Bende 4s kullanıyorum..

Yandaki sessiz tuşu sıkıntılı biraz ..

2 yıl garantisinin bitmesine az kaldı ..

Başvursam ne sonuç alırım tahminen ?

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Benim cihazım yurt dışı iphone 5.Güç tuşu çalışmıyor.Seri numarasını sorguladım değişim kapsamında gözüküyor.Ama garanti maranti kalmadı.Acaba değişim olur mu?

Yorum bağlantısı

Bizim cihazda değişim kapsamında gözüküyor. Ankara'da teknik servise mi gideceğiz, malum buralarda apple store yok. Daha doğrusu var ama apple'ın kendi yeri birtek zorlu'da bildiğim kadarı ile.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Garanti durumu sorgulanmiyor.

Ama yukarıda faturadan bahsedilmiş,fatura da yok sanırım.İkinci el almıştım bir sene önce Yılmaz Ertek Abi'den.

Yorum bağlantısı

Benim iphone 5 imde kapsama dahilmiş ama tuşta sıkıntı yok

önemli değil hemen değişimi yapıyorlar daha bugün zorlu apple storla konustum.

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Yukarıda garanti dahilinde işlem yapılması gereken iPhone 4 için konuşuldu. Veya iPhone 5 için farklı bir sebepten dolayı sikayetiniz varsa, 2 yıl garanti için fatura ibraz etmek gerekli. İPhone 5 tuş için hic bir şeye gerek yok. Randevu alıp goturmek yeterli.

:) İlginize teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Ama yukarıda faturadan bahsedilmiş,fatura da yok sanırım.İkinci el almıştım bir sene önce Yılmaz Ertek Abi'den.

adım geçmiş cevap yazayım :)

bildiğim kadarıyla randevu almak yetiyor, fatura veya garanti sorgulanmıyor.

kardeşimin 5'inde pil ve pusula sorunu vardı, randevu aldık. önce pil değişecek dediler.

sonrasında pusuladaki sorun devam edince yeni cihaz verdiler geçen hafta. yani yokuş yapmıyorlar...

not : yoğunluk sebebi ile randevu alınamıyor diye bir haber okumuştum geçenlerde...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

adım geçmiş cevap yazayım :)

bildiğim kadarıyla randevu almak yetiyor, fatura veya garanti sorgulanmıyor.

kardeşimin 5'inde pil ve pusula sorunu vardı, randevu aldık. önce pil değişecek dediler.

sonrasında pusuladaki sorun devam edince yeni cihaz verdiler geçen hafta. yani yokuş yapmıyorlar...

not : yoğunluk sebebi ile randevu alınamıyor diye bir haber okumuştum geçenlerde...

Abi Allah razı olsun senden ya,nasıl bir mal sattın bana.Valla sıfır alsam anca böyle olurdu.Bir senedir sorunsuz(kronik güç tuşu dışında) ve severek kullanıyorum.Bundan önceki telefonları vakit kaybı olarak görüyorum resmen.

Tekrar çok teşekkür ederim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ankara'da ki yetkili servis ile görüştüm, YURTDIŞINDAN alınan cihazlar bu kapsama dahil edilmiyormuş, Sadece TR çıkışlı olan cihazlar bu kapsamdan faydalanıyormuş. 

Önceden her ikisi de faydalanırken, APPLE yayınladığı ek bülten ile Telefonun çıkış yaptığı ülke için kapsam sağlıyormuş..

Bilgilerinize.

Yorum bağlantısı

Ankara'da ki yetkili servis ile görüştüm, YURTDIŞINDAN alınan cihazlar bu kapsama dahil edilmiyormuş, Sadece TR çıkışlı olan cihazlar bu kapsamdan faydalanıyormuş. 

Önceden her ikisi de faydalanırken, APPLE yayınladığı ek bülten ile Telefonun çıkış yaptığı ülke için kapsam sağlıyormuş..

Bilgilerinize.

Geçen pazartesi günü arkadaşım Tokyo'dan aldığı telefonu üst tuşu çalışmadığı için değiştirdi?

Ek bülten yeni çıktı galiba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...