İçeriğe Yönlendir

2010 Model 1.4 Trend Otomatik Fiesta

Ahmet Özden

Recommended Posts

Ahmet Özden

ARKADAŞLAR BEN ÖĞRENCİYİM ARACIM 1.4 OTOMATİK 2010 FİESTADIR. ARACIMI ALALI 11 AY OLDU 19 BİN KM YAPTIM OKULUM EVİME 20 KM UZAKLIKTA ARTIK BENZİN PARASI VERMEKTEN BIKTIM ARACIMIN LATİKLERİ OFSETLİ BU YÜZDEN YAKIT ÇOK FARKEDİYOR 2 DÜŞÜNCEM VAR ESKİ LASTİKLERE Mİ DÖNEYİM YOKSA TÜP MÜ (LPG) Mİ TAKTIRAYIM NE ÖNERİYORSUNUZ ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER EDERİM İYİ GÜNLER DİLERİM...

Yorum bağlantısı
Ahmet Özden

Lpg taktırın bence ....  :yes:

peki hangi markayı öneriyorsunuz ? aracın motoruna çok fazla bir zarar  verir mi bi bilginiz var mı acaba ?

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Ben brc kullaniyorum focus aracimda cok memnunum. yakit tüketimide gayet iyi. ford icin en uyumlu lpg lerden biri BRC.

Yorum bağlantısı
Mehmet Bayhan

Atiker işini görür.öyle çok para vermeye gerek yok. Yakıt tüketimi bütün markalarda aynı oluyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet Özden

Eski lastiğe dönüp Lpg taktırın.

eski lastiğe dönüp tüp taktırmak çok masraflı birinden birini yapmam gerekiyor ama sanırım sadece tüp taktrcam 

peki sizce stepneye mi taktırsam tüpü yoksa bagaja mı taktırsam ?

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

tüpü kesinlikle stepneye taktırın daha kullanışlı ve görsel olarak daha güzel. stepneye de fermuarlı kılıf diktirin bagajın bi kenarında dursun. tüpe göre daha düzgün duruyor ve istendiğinde eve bırakıp yanınıza tüp şeklinde satılan lastik tamir spreylerinden alırsınız bagajın tamamı şuan olduğu gibi size kalır.

Yorum bağlantısı
Ahmet Özden

tüpü kesinlikle stepneye taktırın daha kullanışlı ve görsel olarak daha güzel. stepneye de fermuarlı kılıf diktirin bagajın bi kenarında dursun. tüpe göre daha düzgün duruyor ve istendiğinde eve bırakıp yanınıza tüp şeklinde satılan lastik tamir spreylerinden alırsınız bagajın tamamı şuan olduğu gibi size kalır.

stepneye takılan tüpler simit depo olarak geçiyormuş sanırım ve internetten araştırdığım kadarıyla bunlarda lpg nin gösterge panelinde sorun oluyormuş birden lpg bitti gösteriyormuş bi bilginiz var mı acaba bu konuda ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...