İçeriğe Yönlendir

Sony 1000 Watt Subwoofer Kabin Yapımı

Tufan Günaydın

Recommended Posts

Tufan Günaydın

arkadaşlar cuma günü sipariş verdiğim sony xpload 100 wattlık sub bugun elime ulaştı tanıdık acık lise öğrencilerimin (öğrencim benden buyuk :) 37 yaşında)  marangoz atelyesinde  kabin yaptık .sağolsun kaplamasında da ince halıflex kullandım borusunuda 7cm çapta pimaş plastık boru kullandım

Ses güzel ama ince ayarları yapamadım anfiden yarın vakıt bulursam ince ayarlarıda yapacam

by5HtS1.jpg

2BvnheB.jpg

7PsKfnp.jpg

kRxE6pt.jpg

YknJ8Wp.jpg

zNmAzq3.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mustafa Yunus AŞKIN

Ellerinize sağlık emeğinize bereketler olsun. Gayet güzel olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Elinize sağlık güzel olmuş. Tufan bey derinliğini azaltsaydnız yarı yarıya sıkıntı olurmuydu? slim bass mantığı hem bagajda daha az yer kaplardı.

ürünü mediamerketten kargo dahil 125 tl ye aldım

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SONY-XS-GTX121L-1000-W-Ara%C3%A7-Subwoofer,103452,502992,1033837.html?langId=-14

sesi acınca arabanın zıngırdamadık yeri kalmıyor :)

36WnnRE.jpg?1  

bagajımdaki ürünü yaklaşık 1 sene önce kutusuyla 130 tlye media marktan almıştım çok memnunum :)

Yorum bağlantısı
Tufan Günaydın

Elinize sağlık el emeği güzel olmuş.

Port açmadınız mı? 

portu yan tarafa açtık 7cm çapta 20 cm uzunlukta pımaş boru kullandık

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

İşte benim gerçek meslektaşlarım sizin gibi üretebilenlerdir sayın müdürüm.Ellerinize,emeğinize sağlık,kesenize bereket.. :nazar:  :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tufan Günaydın

Elinize sağlık güzel olmuş. Tufan bey derinliğini azaltsaydnız yarı yarıya sıkıntı olurmuydu? slim bass mantığı hem bagajda daha az yer kaplardı.

36WnnRE.jpg?1

bagajımdaki ürünü yaklaşık 1 sene önce kutusuyla 130 tlye media marktan almıştım çok memnunum :)

slim alacaktım ama fiyat biraz pahalıydı

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Elinize saglik bende bir mid ve bass takimi eklesem iyi olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Hocam çok güzel olmuş elinize sağlık ..

Kabinin litresini nasıl ayarladınız ?

Bir de port u yandan açmanızın bir sebebi var mı ?

Yorum bağlantısı
Tufan Günaydın
(düzenlendi)

http://pdf.crse.com/manuals/4290436211.pdfane kabın

kullanım klavuzunda tavsiye edilen 2 çeşit kabin var biri portlu biri portsuz portlu olanın portunu yandan gostermiş bende yandan deldim

ölçüleri 50*40 sadece ustu 50*35 

benim kutu yaklaşık 55 litre civarında

tarihinde Tufan Günaydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

hayırlı olsun. müzik sistemleri işinden pek anlamam ama ilk kez -genelde pioneer- dışında, sony gibi bir devin ürününü gördüm: bu işte hangi marka zirvede acaba?

Yorum bağlantısı
Tufan Günaydın

hayırlı olsun. müzik sistemleri işinden pek anlamam ama ilk kez -genelde pioneer- dışında, sony gibi bir devin ürününü gördüm: bu işte hangi marka zirvede acaba?

rivayet çok her kafadan başka bi ses cıkıyor 

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

rivayet çok her kafadan başka bi ses cıkıyor 

internette her konuda geçerli abi zaten bu. teknolojik alet deyince, nedense sony hep farklı bir yerde gelir bana. aldığınızı görünce sorayım dedim. 

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Zirvede olan markalar JL audio,Digital Desings,Mtx,Cadence,Re audio,Rockford bunun haricinde Jbl,Kicker,Piooner serisi komple çin oldugundan yazmaya gerek dahi yok.;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Zirvede olan markalar JL audio,Digital Desings,Mtx,Cadence,Re audio,Rockford bunun haricinde Jbl,Kicker,Piooner serisi komple çin oldugundan yazmaya gerek dahi yok. ;)

eyvallah. yılların merakı dindi sayende kardeşim. :D  şu sıralar olan alım-satımlar da bir bitsin, tavsiyelere göre gerekli olanı alacağım ben de artık bineceğim araç için ama 0'dan başlayınca zor oluyor konuya hakim olmak.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...