İçeriğe Yönlendir

Kuga 1.6 150 Beygir Mi Crv 1.6 120 Beygir Mi?

Bilal Tanış

Recommended Posts

Bilal Tanış

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum o sebeple adminler kusura bakmasın,

İki araç arasında kaldık kuga 1.6 150 beygir benzinlimi yoksa 1.6 120 beygir crv mi

her türlü değerlendirirseniz sevinirim özellikle kullanan arkadaşların yorumları yakıtı vs nedir

şimdiden teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Az yakıt yakan ama çok pahalı araç crv. Kuga da hatırı sayılır yakıt tükenen, ucuz araç. Tamamen zıt ikiside

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bir onceki kasa CRV 2.0 benzinli ile kuzenim  17 18 lt  arasi benzin tuketiyor Istanbul icinde. 

Kuga ise turbo benzinli olacagindan sanirim tork olarak daha iyi olacaktir. Ben Kuga tercih ederdim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

yeni kasa mı?

kuga sanki daha iyi. 

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

az derken crv ye? :f1:

120 ps dizel

Bir onceki kasa CRV 2.0 benzinli ile kuzenim 17 18 lt arasi benzin tuketiyor Istanbul icinde.

Çok fazla. Kaç kmde aracı ?
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1.6 crv derken diesel mi?? önden çekişli yüksek bir araba O, Kuga ise 4 çeker suv umsu, dağlar fark var tabii

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Çok fazla. Kaç kmde aracı ?

Yaklasik 90 vardir. Bakimlari alindigi gunden itibaren sektirmeden Cevizlibag Honda da  yapildi. 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Bu yüksek araçları (suvcuk) iki çeker olarak düşündüğünüze göre arazi kullanım amacı yok. Keyfi o kadar para verip bu gösteriş araçlarını şu zamanda düz vites almak bana çok mantıksız geliyor.

Yorum bağlantısı
Bilal Tanış

cevaplar için teşekkür ederim beyler iki araç arasında kaldık kugayı türkiyeden almayı düşünüyoruz ötv indirimi var engelden dolayı 51 bin tl ye geliyor 150 beygir 1.6 litre trend x versiyonu, hondayı ise almanyadan getirtmeyi düşünüyoruz oda 51 bin tl civarında baz donanım bu iki araç arasında kaldık acaba kuga alıp tüp taktırsak nasıl olur performanstan çok kaybımız olur mu sorun çıkarırmı? eğer tüpte sorun çıkarmaz ise kuga almayı daha çok istiyoruz

1.6 crv derken diesel mi?? önden çekişli yüksek bir araba O, Kuga ise 4 çeker suv umsu, dağlar fark var tabii

1.6 crv diesel , kuga ise 1.6 litre 4x2 trend x 150 beygir olanı

yeni kasa mı?

kuga sanki daha iyi. 

yeni kasa kuga trend x, tek dezavantajı çok yakması alınca tüp taktırmayı düşünüyoruz sorun çıkar uğraştırır diye de kaygılanıyorum

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yaklasik 90 vardir. Bakimlari alindigi gunden itibaren sektirmeden Cevizlibag Honda da yapildi.

Kullanım stilinde sorun var bence. Agresif kullanımda yakıyor o civarlarda
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bilal Tanış

Dağ tepe yoksa dizel crv mantıklı. Lpg çok pahalı turbo motorda.

evet 2200 euro istediler dlm sistem miş

Dağ tepe yoksa dizel crv mantıklı. Lpg çok pahalı turbo motorda.

dağ tepe yok gibi

Lpg o motor için çok masraflı. Çok teknik detay bilmem ama bu durumda diesel crv daha mantıklı

evet lpg için çok para istediler yalnız crv yi yurtdışından getirteceğimiz için 10 yıl satamıyoruz böyle bir sorun var 

Yorum bağlantısı
Bilal Tanış

Kuga da öyle degilmi ?

evet kuga da, crv diesel olduğu için sorun yok

soru benimdi umarım ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Honda da CVT şanzımanmı vardı, bunun tamiri hakkında geçen bir dosttan detaylı bilgi almıştım, o aklıma geldide, kendisi bu konudan muzdaripmiş ama cvt kolayca tamir edilen, türbin dışında geri kalan kısmı çok basit olan bir sistemmiş, birden o aklıma geldide şimdi...  :D  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

evet kuga da, crv diesel olduğu için sorun yok

soru benimdi umarım ?

10 yıl satılmazlık durumu kuga içinde geçerli olmalı ?
Honda sanzuman bozmaz, ayrıca dizeller manuel vites
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...