İçeriğe Yönlendir

Mardin Gezisi

Rifat Şeker

Recommended Posts

Bedri Baki

Gezmiş kadar olmayın imkan olursa mutlaka gezin :)  Gerçekten görülmeye değer yerlermiş. Rehber konusunda hiç sıkıntı yoktu :) Gittiğimiz her yerde bu küçük gönüllü rehberlerden vardı. :)

Geldiğinizden haberimiz olsaydı sizi Midyat'ta misafir ederdik :) Gelmeyenler için Mardin-Midyat ve Hasankeyf gezilip görülecek yerlerdir. Ayrıca çok harika fotoğraflar çekmişsiniz, ben 6-7 yıldır buralardayım sizin gibi profesyonelce fotoğraflar çekemedim :)

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Geldiğinizden haberimiz olsaydı sizi Midyat'ta misafir ederdik :) Gelmeyenler için Mardin-Midyat ve Hasankeyf gezilip görülecek yerlerdir. Ayrıca çok harika fotoğraflar çekmişsiniz, ben 6-7 yıldır buralardayım sizin gibi profesyonelce fotoğraflar çekemedim :)

Teşekkürler davetiniz için umarım bir daha ki sefere görüşme tanışma şansınız yakalarız. 

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Çok güzel kareler, eski insanlar ne güzel evler yapıyorlarmış hayran olmamak elde değil... :bravo:

Yorum bağlantısı

Güzel gezmişsiniz bi kısmet olmadi oraya gitmek :) gidenlerden duyduğum bir şeydi benim de ordaki küçük çocukların rehberlik yaptığı. Ayaklariniza sağlık :)

Yorum bağlantısı
Serdar Yaman

Gezilmeyecek yer bırakmamışsınız :)

5 yıldır mardindeyim bende gittim buralara şiddetle tavsiye ediyorum Mardin'e gelecek olan arkadaşlarla tanışıp bir çay içmek isterim haber ederlerse...

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Çok güzel fotolar. Yapılarla ilgili biraz da bilgi olsaydı keşke. Elinize sağlık. Belki bir gün ben de görürüm :)

Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

Çok güzel resimler ellerinize sağlık.

Mardin'de askerlik yaptım çok güzel bir şehir gezdiğim gördüğümüz yerler resimlere bakınca oraları özlediğimin anladım :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...