İçeriğe Yönlendir

En Güzel Et Yemekleri

Misafir

Recommended Posts

Tahir İlter

Herkes arasın HE'yi bir daha oraya alırsan iş yerine taşlayacağız falan diyelim :D :D 

Yorum bağlantısı

Herkes arasın HE'yi bir daha oraya alırsan iş yerine taşlayacağız falan diyelim :D :D 

yok ben sipariş verdim,yarım saate gelmezse para yok dedim :D

Yorum bağlantısı

Foto%C4%9Fraf0755.jpg

bunun adı hazerfan kebabı Elazığa yolu düşen olursa Otantik Osmanlı lokantası var sadece orası yapıyor, bir gezelim görelim programında izleyip iki gün sonrada gittim yedim böyle bişey yok, tavsiye ederim iki parça eti açıyolar içine kırmızı biber közlenmiş özel kaşar mantar baharat koyup diğer eti üstüne kapatıyorlar zeytinyağlı kekikli sosa batırıp çıkartıyolar sonra bıçakla kesikler açıp üzerinden ızgarada odun ateşinde pişiriyorlar o kaşarlar o çiziklerden dışarı kabarıyor, misss.

Yorum bağlantısı

tabelada telefonu var aradım 

Selamımı söyle yardımcı olur... :)

:D  :D  Sıkıysa gel...o çardağa seni takat çevirir valla 

yok ben sipariş verdim,yarım saate gelmezse para yok dedim :D

Tam uyanıksın ya...kadıköye nasıl getirsin  :D

Yorum bağlantısı

bunun adı hazerfan kebabı Elazığa yolu düşen olursa Otantik Osmanlı lokantası var sadece orası yapıyor, bir gezelim görelim programında izleyip iki gün sonrada gittim yedim böyle bişey yok, tavsiye ederim iki parça eti açıyolar içine kırmızı biber közlenmiş özel kaşar mantar baharat koyup diğer eti üstüne kapatıyorlar zeytinyağlı kekikli sosa batırıp çıkartıyolar sonra bıçakla kesikler açıp üzerinden ızgarada odun ateşinde pişiriyorlar o kaşarlar o çiziklerden dışarı kabarıyor, misss.

çok güzel duruyor

Yorum bağlantısı

Afiyet olsun Erol.

İşte böyle olacak, foruma böyle nimetlerle gelin kardeşim, gözümüz gönlümüz açılsın. Kültürümüz genişlesin. :bravo:

Yorum bağlantısı

Buğday risotto eşliğinde dana bonfilecikleri.. En güzel olmasa da en pahalı et yemeklerindendi..

2e4VvSh.jpg?1

Yorum bağlantısı

Ellerine sağlık Ata Beyin. Lara Hanımında ayaklarına sağlık.

Sizede geçmiş olsun.

Yarın annemde yapıcak bize  :biggrin: Buyrun gelin hocam  :p

Yorum bağlantısı

Annemin gelmesine az kaldı. Siz o zaman görün aşure nasıl olurmuş :)

Hodri meydan diyeceğim ama,annelerimizi bu işe karıştırmayalım... :) hepsinin ellerinden öpüyorum...

Mantımı :p  :D

O ştandart olan şey zaten  :D

Yorum bağlantısı

bizimkisi çakma aşure abi :) benim zevkime yönelik. Hiç bir güç bana kayısı ve incir yediremez :)

O zaman aşure denmez ama  :) O yüzden seni bu kulvardan ayrı tutuyorum  :yes:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

O zaman aşure denmez ama  :) O yüzden seni bu kulvardan ayrı tutuyorum  :yes:

Herkesin aşüre kültürü farklıdır. Tuzlu aşüre yapan bile vardır. Eskiden kivi, ananas moda olmadan önce konulmazken artık koyanlar bile vardır. Bu sebeple tadı güzel olduktan sonra her aşüre afiyetle mideye indirilir.. Afiyet olsun..

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Herkesin aşüre kültürü farklıdır. Tuzlu aşüre yapan bile vardır. Eskiden kivi, ananas moda olmadan önce konulmazken artık koyanlar bile vardır. Bu sebeple tadı güzel olduktan sonra her aşüre afiyetle mideye indirilir.. Afiyet olsun..

Bilindik aşureden başka birşeyi asla yemem  :biggrin:

Yorum bağlantısı

evde vardı galiba bilindik aşure,akşam yerim bak canım çekti şimdi :D

Yorum bağlantısı

İşte onu diyorum. Bilindik aşüre nedir? Öyle birşey varmıdır? Herkes için görecelidir. Benim için nohut, fasülye.. senin için buğday, incir vs..

Yorum bağlantısı

evde vardı galiba bilindik aşure,akşam yerim bak canım çekti şimdi :D

Yimeden gelme yarın  :biggrin:

İşte onu diyorum. Bilindik aşüre nedir? Öyle birşey varmıdır? Herkes için görecelidir. Benim için nohut, fasülye.. senin için buğday, incir vs..

Ştandart işte  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Aşure dediğin şöyle altın sarısı olacak..O olmazsa bile beyaz renkli olacak.Lezzet bariz fark ediyor..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tuz bir tutam ilave ediliyor sevaptır diye..Ancak fazla kaçarsa çok kötü oluyor..

Yorum bağlantısı

kaldıysa yeriz :biggrin:

ştandartlarını belirle usta :D

Haydi bakalım inşallah kalmıştır  :biggrin:

Yok yok böyle olmayacak,bunuda resimlememiz lazım  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mantımı :p 

O zaten hazır ve sürekli yenmeye hazır. Ben ki Mantı sevmez biri hala tadını unutamadım :) Keşke o gün Hakan'ı dinleyiip 3-5 tabak yeseydim :D

Yarın annemde yapıcak bize  :biggrin: Buyrun gelin hocam  :p

Afiyet olsun kardeşim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...