İçeriğe Yönlendir

En Güzel Et Yemekleri

Misafir

Recommended Posts

Eskişehirde yediğim bıçak arası. Hamurunun ince olması nedeniyle mide de şişkinlik yapmıyor. Anavatanında yemek nasip olmadı ama benim hoşuma gidiyor. Denk geldikçe gidiyorum.

Tabi ki, nimettir denk gelince yenir, gelmez ise de denk getirilmek için gayret edilir. ;)

Yorum bağlantısı

epu5ahus.jpg

Eskişehirde yediğim bıçak arası. Hamurunun ince olması nedeniyle mide de şişkinlik yapmıyor. Anavatanında yemek nasip olmadı ama benim hoşuma gidiyor. Denk geldikçe gidiyorum.

Mert naptın yav.Eskişehirin yemekleri güzeldir,özellikle pideleri,köfteleri döneri :)

Yorum bağlantısı

Yemek mi ısmarlayacaksın?

Yok bende gelim dicektim  :biggrin:

yemek mi var gelelim

Bilmem nerde var ?  :D

Mert sorduğuma pişman oldum şuan  :elveda:

Mert naptın yav.Eskişehirin yemekleri güzeldir,özellikle pideleri,köfteleri döneri :)

Ben bi yarın bakayım yarın o zaman  :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Kaya

El emeğim. Bundan verelim.

Gönderilen Resim

Bu olmaz, sıradan, her yerde var, nadir olsun, lezzetli olsun, soğanlı olsun........... olsun.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bu olmaz, sıradan, her yerde var, nadir olsun, lezzetli olsun, soğanlı olsun........... olsun.

erzurum_cag_kebab_.jpg

bu olur o zaman :D 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

:shok:  :shok:  :shok:

Gelirken tavanı getir  :exc1:

Tava gittiğim yerde vardı :D

erzurum_cag_kebab_.jpg

Bununa paramı dayanır kardeş. Tek şişi 2-3 yıl önce 5-6 tl

Yorum bağlantısı

Soğan da pişecek.

El emeğim. Bundan verelim.

Üşengeçsin. domateslerin kabuğunu soymamışsın. Olmaz!! başka getir.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Abowww ben 10-15 şiş rahat yerim bundan :D Doymam ama parasına bakınca tadımlık gibi olur 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çok mu acıktın? bu ne?

Bazı şeylerin değeri para ile ölçülemez, sanat eserlerinin meselâ, Tahir kardeşim  bu sanat eseri için ne ödememiz gerekiyor?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Çok mu acıktın? bu ne?

Bazı şeylerin değeri para ile ölçülemez, sanat eserlerinin meselâ, Tahir kardeşim  bu sanat eseri için ne ödememiz gerekiyor?

IMG_4226.JPG

eh bu olur artık her halde :D 

Düzgün,hilesiz ve lezzetli yemeğe verilen paraya acımam abi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abowww ben 10-15 şiş rahat yerim bundan :D Doymam ama parasına bakınca tadımlık gibi olur 

Haydeeeeee, yahu sen bundan yemiyor musun? Fiyatını bilmiyor musun, vah vaaaah. :D

Yorum bağlantısı

Sana özel tava alırım ben,gel sen gellll  :biggrin:

Ben affetmem :D Damak önemlidir,yerim :)

Bazıları gibi,yiyince göbekte olmuyor nasılolsa :D

Sendeki işletim sistemi farklı  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Haydeeeeee, yahu sen bundan yemiyor musun? Fiyatını bilmiyor musun, vah vaaaah. :D

Yok be abi ya :( Benim ki göz tiryakiliği.Yemek konusunda en fakir il burasıdır her halde.Elle tutulur hiç bir yemek yok neredeyse :(

Yorum bağlantısı

Yani şu konuyu gizledik günlerdir,ramazanın son günlerinde patladı  :biggrin:

Bazılar benim için sürekli yemek konusu açtığımı ima ediyorlardı......... ;)

Ben affetmem :D Damak önemlidir,yerim :)

Bazıları gibi,yiyince göbekte olmuyor nasılolsa :D

Sence ben affeder miyim, veya bizim forumda yemeyen var mı? (Ruhan hoca duymasın)

eh bu olur artık her halde :D

Düzgün,hilesiz ve lezzetli yemeğe verilen paraya acımam abi :)

Tamam bu olur, ama bununla kalmasın, güzel memleketimizin nadide sanat eserleri unutulmasın, her yörede benzer çalışmalar vardır, onları da burada temsil edelim.

Yorum bağlantısı

Yok be abi ya :( Benim ki göz tiryakiliği.Yemek konusunda en fakir il burasıdır her halde.Elle tutulur hiç bir yemek yok neredeyse :(

E o zaman iş başa düşüyor deyip, genlerine kodlanmış bulunan mangal hünerlerini ortaya çıkaracaksın. Sen fabrikadaki fırınların oralarda dolan biraz, eminim müthiş kebap sanatları icra ediliyordur. Denemesi bedava iki kilo et al ustaların yanına git, bunu nasıl pişirelim diye sor .......... :fiuw:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...