İçeriğe Yönlendir

Aynı Gmail Hesabını İki Farklı Android Telefonda Kullanabiliyormuyuz?

Mert Üçkaleler

Recommended Posts

Mert Üçkaleler

Merhabalar,

İki yıldır kullandığım S3 telefonumun yanına birde şirketin verdiği S4 mini eklendi.. 

Sizlere sormak istediğim soru S3 teki gmail hesabımı yeni olan S4 miniye de tanımlayabilirmiyim?

İki telefonda da aynı gmail hesabını kullanmak sorun yaratabilirmi senkronizasyon v.s açısından?

Satın almış olduğum paralı uygulamaları o telefonda da kullanabilirmiyim?

Cevaplar için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Aynı Gmail hesabımı hem telefon hem tablette kulanıyorum. Herhangi bir sorun yok. Satın aldığım uygulamaları da ikisinde de kullanabiliyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Diğerinde herhangi bir ayar yapmadıysanız (Başka bir cihazda oturum açıldığında diğer oturumları kapat gibi) kullanabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
(düzenlendi)

5 cihazdayım an itibarı ile

Araba sayında böyle kalabalık, alemsin.

iPhone, iPad'te gmail uygulaması ile, ev ve iş bilgisayarında Outlook'la gmail kullanıyorum. Outlook pst dosyasına yazdığı için mailleri senkronize değil ayrıca silmek gerekiyor.

tarihinde Ayhan Sırtıkara tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sıkıntı olmaz.

Ben birşey daha ekliyeyim.

Android tablet ve ıphone telefonda kullanıyorum. Rehber ve mail adresini ortak kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Araba sayında böyle kalabalık, alemsin.

iPhone, iPad'te gmail uygulaması ile, ev ve iş bilgisayarında Outlook'la gmail kullanıyorum. Outlook pst dosyasına yazdığı için mailleri senkronize değil ayrıca silmek gerekiyor.

yok lem 2 adet prc tablet aldım 10 günde bozuldu onlar da dahil toplasan hepsi 1 adet kurtlu elma etmez :seytan:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...