İçeriğe Yönlendir

İş Amaçlı Malatya'dayım

Aydın Perçem

Recommended Posts

Aydın Perçem
(düzenlendi)

Merhaba, günaydın..

İş amaçlı Malatya'dayım, akşam için tavsiyelerinizi bekliyorum. Kocaeliye dönüş yarın sabah erken..

a4ude2yv.jpg

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı

Merhaba, günaydın..

İş amaçlı Malatya'dayım, akşam için tavsiyelerinizi bekliyorum. Kocaeliye dönüş yarın sabah erken..

İyi tatiller, hayırlı işler Abim. Malarta nereye bağlı? Maldivler filan mı?  :fiuw:  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

İyi tatiller, hayırlı işler Abim. Malarta nereye bağlı? Maldivler filan mı?  :fiuw:  :biggrin:

Kerem belediyeciler duymasın sana koordinat yazarlar twitter dan... :D

http://www.cnnturk.com/haber/bilim-teknoloji/sosyal-medya/yozgat-belediyesi-koordinat-verdi-sosyal-medya-sallandi

Aydın abi; işlerin rast gelsin, yolun Osmaniye'den geçerse muhakkak beklerim, abi; şööyyyle bir kebap ve Şalgam'ın tadına baktırırım sana.....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Kerem la get.. Zabanan yalınış yazmışım..

Dileklerin için teşekkürler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

Kerem İstanbul trafiğinde araç kullandıysan 10 aracın 4'de 44, 4444 veya  ??44 plaka numarası hiç merak edip sormadın mı bu 44 merakı nedir uzak doğuda bazı ülkelerde binalara 4. kata 3,5 verilirken ülkemizdeki bu 4 merakını sorsaydın sana Malatya'lı olduklarını söylerlerdi sende Malatya'yı ve nerede olduğunu bilirdin  ;)  :D  :D​ 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Mişmiş park, Kernek, Malatya Park, İnönü Meydanı vb. yerler gezilecek; Kayısı döneri yenilecek.....

Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar
(düzenlendi)

Merhaba, günaydın..

a4ude2yv.jpg

Aydın Bey, Malatya'da gidilecek yerler Kanalboyu cad. ve Malatya Park AVM.  :)

tarihinde Rıfat Hasar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

http://www.cnnturk.com/haber/bilim-teknoloji/sosyal-medya/yozgat-belediyesi-koordinat-verdi-sosyal-medya-sallandi

Aydın abi; işlerin rast gelsin, yolun Osmaniye'den geçerse muhakkak beklerim, abi; şööyyyle bir kebap ve Şalgam'ın tadına baktırırım sana.....

Teşekkürler Ayhan, uçağı Osmaniyeye indirirdim ama işler yoğun.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Foto, araç trafiğinde çekilince abi bir an acaba araçla mı geldi diye düşündüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kerem İstanbul trafiğinde araç kullandıysan 10 aracın 4'de 44, 4444 veya  ??44 plaka numarası hiç merak edip sormadın mı bu 44 merakı nedir uzak doğuda bazı ülkelerde binalara 4. kata 3,5 verilirken ülkemizdeki bu 4 merakını sorsaydın sana Malatya'lı olduklarını söylerlerdi sende Malatya'yı ve nerede olduğunu bilirdin  ;)  :D  : :D

Aydın Abim başlığı değiştirmeseydi, sizde Malarya nerede diye sorardınız eminim  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

Aydın Abim başlığı değiştirmeseydi, sizde Malarya nerede diye sorardınız eminim  ;)  :D

Sonradan farkına vardım ama yazmıştım  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

Bu yıl Milletin Gözü Taze kayısı görmeyecek, yemeye bile yok,,,,

Sadece Kayısımı Dut, Ceviz ve Elma dalları ile kurumuş :(

Bende Bayramda gideceğim diye hayal kuruyordum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sadece Kayısımı Dut, Ceviz ve Elma dalları ile kurumuş :(

Bende Bayramda gideceğim diye hayal kuruyordum...

aynen  ...

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Foto, araç trafiğinde çekilince abi bir an acaba araçla mı geldi diye düşündüm.

Kiraladım..

Avis Focus mu Brava mı dedi? Ne diyosunnnn dedim!!! :)

Focusluyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Kiraladım..

Avis Focus mu Brava mı dedi? Ne diyosunnnn dedim!!! :)

Focusluyorum..

O kadar........Sen başkasın be abi.... :bravo:  :bravo:  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yunus AŞKIN

Aydın Bey memleketim diye demiyorum ama Malatya güzeldir, candır. Siz boşverin avm yi falan Kernek'te dolaşın Abdullah Usta da bi dondurma yiyin. Şire pazarına gidin yöresel herşeyin tadına bakın (ücretsiz, bedelsiz) Şehrimin güzel havasını bizim içinde soluyun. Hoş gitmişiniz :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
(düzenlendi)

Aydın Bey memleketim diye demiyorum ama Malatya güzeldir, candır. Siz boşverin avm yi falan Kernek'te dolaşın Abdullah Usta da bi dondurma yiyin. Şire pazarına gidin yöresel herşeyin tadına bakın (ücretsiz, bedelsiz) Şehrimin güzel havasını bizim içinde soluyun. Hoş gitmişiniz :)

Hoşbulduk..

Anadolu insanımızın sıcak kanlılığı ortada.

Hava her anlamda başka..

Şu an eczacılık fakültesindeyim, işler yoğun şekilde devam ediyor. Buradan, buraya bakan TEDAŞ a, Elazığa gidiyoruz.. Akşama döneceğiz, fırsat bulursam bahsi geçen her yere olmasa da bir çoğuna gitmeyi isterim..

Teşekkürler..

Hayırlı işler,kolay gelsin abi.

Teşekkürler Hakan..

Çağla derler bizim orada.. Hele bir de ziraat olursa!!! Mis mis..

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Hocam Elazığ'da vaktiniz olursa buyrun misafir edelim :)

Telefon numaramı mesajla gönderiyorum.

Tam bir ay sonra gelseydiniz beraber dönerdik, Sakarya'ya gidecektim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...