İçeriğe Yönlendir

Datron Pl5C Notebook Driver

Selim Kaya

Recommended Posts

Selim Kaya

Merhaba arakadaşlar.

Datron PL5C model bir bilgisayarımız mevcut.

Windows 7 için özellikle Wireless driverı gerekli. Fakat tüm aramalarıma rağmen bulamadım.

Bu cihazdan kullanıp elinde driverı olan ya da şurada bunun driverları var diyen biri var mıdır?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Not: İllaki Wireless olmada da olur. Diğer bileşenlerin de driverları kabul edilir. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tanınmayan sürücülerde sağ tuşla tıkladığınızda "sürücü kimliği" kısmında yazanları google'a atıp aramayı denemenizde fayda var.

Bu arada eklemeyi unuttum. Her notebook win7 de çalışacak diye de bir şey yoktur :(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Tanınmayan sürücülerde sağ tuşla tıkladığınızda "sürücü kimliği" kısmında yazanları google'a atıp aramayı denemenizde fayda var.

Bu arada eklemeyi unuttum. Her notebook win7 de çalışacak diye de bir şey yoktur :(

Tavsiyenizi deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Windows 7 olayına gelirsek, illaki olsun diye bir durum söz konusu değil zaten. Olmazsa XP 'ye devam.

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Recep Bey, DriverPackSolution diye bir program var.Biraz büyük bir paket ama her türlü driver buluyor bu program.İndirin internetten,programın autronunu çalıştırın notebooku tarayıp her şeyi kurar..

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Recep Bey, DriverPackSolution diye bir program var.Biraz büyük bir paket ama her türlü driver buluyor bu program.İndirin internetten,programın autronunu çalıştırın notebooku tarayıp her şeyi kurar..

Tam arşivlik programmış. Teşekkür ederim tavsiyemiz için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
(düzenlendi)

https://www.dropbox.com/s/5zgwi4bmbiifex9/Marvell.rar

Şuradaki dosya ile WiFi'yi yüklemeyi bir dener misin?

Maalesef tanımadı sürücüyü Zafer Bey. Yardımınız için teşekkürler.

DriverPackSolution Lite indirdik bulamadı sürücüyü. Full olanı indiriyorum 6 küsur GB...

Edit: Harf hatası.

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben de DPS'den ayıklayıp göndermiştim onu. Bendeki LITE değil ama belki güncel olmayabilir.

Laptop muhtemelen başka bir marka adıyla üretilmiştir. Belki pil belki başka bir yerinde esas markanın ismini bulabilseniz, sürücüleri daha kolay bulabilirsiniz. Örneğin Casper laptopun klavyesini Medion marka olarak bulmuştum ben.

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Recep Bey,eğer sürücüleri tam olarak bulmak istiyorsanız,Everest veya Aida isimli programlardan biriyle tam olarak modelini tespit edebilir ve kendi sitelerinden de indirebilirsiniz.O da olmaz ise DriverBooster programı ile taratın direk indiriyor kendisi zaten..

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
(düzenlendi)

Adını hatırlayamadığım birkaç program ile denedim otomatik kurulumu ama sonuç alamadım. Datron diye bir marka da kalmamış artık. Yurtdışında farklı bir markası var. Fakat insanda sonuç alamadım. Full paket DPS daha mantıklı şimdilik. Geleceğe yatırım :)

Edit: Harf hatası.

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...