İçeriğe Yönlendir

Golf 6 Trendlineden Highline Geçiş

Bülent Şahin-2

Recommended Posts

Mert Yeldan

Yok ben golf merak ediyorum son kasa gayet güzel olmuş.Hem boş bir golf alıp passat yaparız sonra  :D

Passat yaparmısın bilmem ama midline plusı highline yaparsın :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Passat yaparmısın bilmem ama midline plusı highline yaparsın :p

Zengin olunca alacam artık :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

Takılan parçaların ortalama ikinci el fiyatlarını yazayım;

1- Foksiyonel Direksiyon, Modül ve Hız sabitleyici 1400TL

2- Led stoplar 600TL

3- Vites topuzu 400TL

4- Klima paneli 200TL

Teypi unutmayalım lütfen
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2
(düzenlendi)

Takılan klima paneli de manuel, sanırım arızası vardı heralde.[/quote

Klima kontrol paneli benimki sağlamdı ama modül set olarak çalıştığı için değişmesi gerekiyormuş bu değişimler aslında bana nerdeyse bedava çünkü ben sanmıştımki benden çıkan parçalarıda alacaklar...ama almadılar suan bendekı patcaları satsam zaten parası çıkar eskı teyp direksiyon airbag klima kontrol paneli sağ sol direksiyon kolları ve stop lambalarım bende....çok karlı ve matıklı bir iş yapmış oldum resmen aracıma daha keyifli biniyorum bence trendline olan arkafaşlar bu geçişleri yapmalılar....

Degisiklikler cok ilgi cekici. Ozellikle klima paneli degisimi beni şaşırtti. Aracin donanimina hakim olamadigim icin manuel klima cikip, klimatronik takildi ve problemsiz calisti ise polo trendlinelara biraz daha dikkatli bakayim ben bu aralar. Polodan golf yaparim belki:) Eski man kamyon saselerine mercedes 302 otobus kondurduklari gibi:)

Saygilarimla.

Hocam benim bütün parçalarım maslak oto sanayide takıldı ve takıldığı an araba bütün arıza lambalarını yaktı asıl iş bunları takmak değildi bence biz bütün işler bittikten sonra maltepeye geldik ender elektroniğe orada uyum yapıldı...ama helal olsun ender elektroniğe resmen vw yazılımla dalga geçiyorlar herşeyi istedikleri gibi düzenliyor ve bunların garantiyi bozmuyor olması paha biçilmez....

tarihinde Bülent Şahin-2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

Airbag'i unutmuşum o da dahilse ciddi ciddi bedava ötesi.

Airbag dahil...
Yorum bağlantısı
Harun Çalışkan

Yapılanlar muthis Güle güle kullanin parası daha da muthis bulent bey mahsuru yoksa nerde yapildiginin bilgisini alabilirmiyim bende led stop düşünüyorum da.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Klima kontrol paneli benimki sağlamdı ama modül set olarak çalıştığı için değişmesi gerekiyormuş bu değişimler aslında bana nerdeyse bedava çünkü ben sanmıştımki benden çıkan parçalarıda alacaklar...ama almadılar suan bendekı patcaları satsam zaten parası çıkar eskı teyp direksiyon airbag klima kontrol paneli sağ sol direksiyon kolları ve stop lambalarım bende....çok karlı ve matıklı bir iş yapmış oldum resmen aracıma daha keyifli biniyorum bence trendline olan arkafaşlar bu geçişleri yapmalılar....

Teyp ekranında klima bilgisi çıkıyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Yapılan işlemler yerinde olmuş. Ben de yaptırdığım şeyler için Ender elektroniğe bir kaç kez gittim ve hep memnun ayrıldım.  fiscon plus bluetooth kith taktırmıştım, hız sabitleyici de ve aracın vag com ile açılabilecek(para almadılar)özeliklerini açtırmıştım.2011 sonrası esp li araçlardan olduğundan arabam xds de açılmıştı bonus olarak :). İçlerinde en sevdiğim ise sürücü direksiyon yardımcısı(dsr) nin açılması ve direksiyonun sertlik ayarlarının değiştirilmesi olmuştu .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

Teyp ekranında klima bilgisi çıkıyor mu?

kurcalamadımki hiç bilmiyorum bakayım bi

Yapılanlar muthis Güle güle kullanin parası daha da muthis bulent bey mahsuru yoksa nerde yapildiginin bilgisini alabilirmiyim bende led stop düşünüyorum da.

fk otoda yaptırdım maslak oto sanayi ikinci kısım 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Özgür İncigülcan

Golf 'e bayılırdım artık resmen aşık oldum =) Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

Bülent hocam değişiklik yok mu hiç?

Mert kardesim R koltuk buldum belkı onları alabılırım belkıde aracı satabilirin gidip geliyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enis Ercan Dikici

çok güzel olmuş çokta güzel iyi olmuş aradaki SAÇMA fiyat farkları oluşuyor malesefki paketlerde. tebrik ederim kazasız belasız binin çok güzel olmuş tekrar:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Hüseyin Kasap2

Hocam yaptıklarınızın detaylı fiyatla alabilir miyim acaba kısa şekilde teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Halis Parlak

ender, tamam orasıydı yerini bilmem de çok duydum, ford yerine vw ye odaklanmakta akıllılık etmişler

Adamlar vw konusunda zirvedeler abi. Dediğin gibi vw her türlü eklentiye hemen hemen uyumlu ve alt yapısı hazır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Basligi gorunce trend satilip highline alindi sandim ama cok da gerek kalmamis. Herbiri yerinde ve kaliteli uygulamalar gule gule kullanin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
Erdem Çağla

Vay be çok satan marka olunca böyle değişiklikler kolay oluyor ford'a led taksan sigorta atıyor millet siyah göğüs olan mondeo'ya gidip beyaz teyp alıyor vs.vs. Trendline'da esp var mı sonradan takılamıyor diyebiliyorum?

Parçalar sıfır mı çıkma mı? Sıfırsa çok uygun fiyat.

Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

Vay be çok satan marka olunca böyle değişiklikler kolay oluyor ford'a led taksan sigorta atıyor millet siyah göğüs olan mondeo'ya gidip beyaz teyp alıyor vs.vs. Trendline'da esp var mı sonradan takılamıyor diyebiliyorum?

Parçalar sıfır mı çıkma mı? Sıfırsa çok uygun fiyat.

Sıfır olanıda var ikinci el olanıda vag grubu araclar bu konuda mükemmel her arabanın alt yapısı hazır
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...