İçeriğe Yönlendir

Focus 2 Cakmaklık

Ahmet Akgül

Recommended Posts

Ahmet Akgül

yeni aldığım aracımın çakmaklığı çalışmıyor sigortayı değiştirdik çalışıyor ancak sürekli atıyor üstten basılan kısmı sigara kulunden rezil olmuş navigasyonun sarj aleti takılı biraz çalıştı çıkardım taktım yine iptal

sorum şu bu çakmaklık nasıl sökülür söküp yenisini almayı düşünüyorum ama çekince gelirmi arkadan bi baglantısı varmı? 

Yorum bağlantısı
Murat Bal

Sürekli sigorta attırıyorsa çakmakta şase vardır. Önce bu noktaya odaklanın.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Arkadan bağlantısı yok, ama çekince gelmez. Metal kısım ışıklı çerçeveye geçmelidir. Metal kısmın ışıklı çerçeveye tutunan tırnaklarını kurtarıp kendinize doğru çekerseniz çıkar, ışıklı çerçeve yerinde kalır.

Yorum bağlantısı
Tufan Günaydın

kardeş bu işlerden anlamıyorsan sağlam bi oto elektrikçiye git adam gibi de bi cakmaklık al taktır yoksa arabayı yakarsın 10 20 tl için çakmaklıgında sase olmasa sigorta attırmaz sakın ola degerinden buyuk bi sigorta takma sigorta atmasın die

Yorum bağlantısı
Ahmet Akgül

20 lik sigorta var elektrikçi nasıl söküleceği konusunda fikir sahibi değil komple sökecez ön konsolu dedi :) baska bir elektirlkçiye gideyim en iyisi olmadı servise kadar yolum var ... teşekkür ediyorum 

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
(düzenlendi)

Bir ara fiyatlarına bakmıştım, çakmaklık yuvası serviste 10 tl gibi gibi birşeydi. Üstteki metal halkayı esnetip çekince geliyor olması lazım ama çok da emin değilim..

tarihinde Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...