İçeriğe Yönlendir

2008 1.6 Tdci Ghia Sade Bir Evrim..

Taner Erbay

Recommended Posts

Taner Erbay

Tesekkur ederim sen daha güzeline layıksın abi:) binmeye kiyamiyorum :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Neden yahu? (focusun fiyata yanlış bakmışım, anladım :) )

Şimdi düzgün baktım, hakkaten focusların adam gibisi 35 kaatmış (eski kasa 2.5), 35 den başlarmış hatta, hemde kurcalanmadık bulmak dert, seninki süper vallahi, kilometresine şaştım :shok: züppper denk getirmişsin, alacak olsam aynen senin gibi bende parayı basardım vallahi :)

Arama bulma aşaması nasıl oldu, kimmiş bu alıpta bu aracı yatıran bakiim...

Fiestayı harbiden satamayacağız sanırım, büyük ihtimal 2. araba yapacağım bende zaten :)

Alpeeer, ne diyorsun bu işe :D

ömrümüzü yiyecek bu fiestalar ne paralar döküyoruz ama afacanlarimizi seviyoruz :wub:

Bu gidişle de evin 2.arabalari olacaklar gibi br ali abi :) mersoya kardeşlik yapsın :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ne olacak bizim bu halimiz, geçen hanıma Merso dedim, eve gelme diyecektikiii  şaka dedim kurtardım, hay Allah ya...

Şimdi birde Merso çıktı, düşünsene aldığımı, Fiestayla bukadar uğraştım, onunla ne uğraşırdım, yok AMG parçası, yok şusu.... battı balık olurduk herhalde  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Hay maşallah, forumda gördüğüm dijital klimalı eski kasa fiesta ... Yalnız Manisa'da Bursaspor olmamış :) Ne demiş Karakan, Manisalı ne de olsa bozulmasın kafası :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Ford.u yeni sevmeye basladim yeni aldigim focus1 ghia sayesinde :) Ama arastirma sirasinsa hic cekici gelmemisti bu kasalar fakat an itibariyle degisti :) cok guzel ve hafif degisiklikler yapmissiniz gozume farkli gorundu bu kez. Kazasiz belasiz kullanin. Ve elbette Bursa spor ;))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Maşallah,Rabbim kaza bela göstermesin.Çok mantıklı bir araç almışsınız,sıfır araç tadıyla güle güle binin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Erbay
(düzenlendi)

:)

tarihinde Taner Erbay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Taner Erbay

hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim.. Allah sizlere dahada en güzelini  nasip etsin cümleten hayırlı haftalar olsun.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Erhan Güven

Tanercim yeni aracın hayırlı uğurlu olsun. İnşallah kazasız belasız sevdiklerinle uzun yol yaparsın. Güzel olmuş ama begendim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çok şık, digital klima var mıydı bu kasada :s motoru egr yi mıncıklamayın sorun yoksa, km düşük, her 40bin km de bir kurum temilziği yaptırın güzel yağ ve gerçek filtre koyun keyfine bakın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Erbay

peki abi mıncıklamıcam :) parça pinçik edicem yoksa zor tutuyorum kendimi :) evet bazılarında var dij klima ben bir kaçtane daha buldum ama belinden su alınmıştı bir çoğunun en temizi buydu .. teşekkür ederim. saygılar sn moderatörüm

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Maşallah.  :nazar:

Özel bir araca sahipsiniz , güzel günlerde kullanın inşaallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Güzel ve özel araç.. Km nin düşün oluşu büyük rahatlık. Ne yürüyende ne motorda uzun süre sorun yaşanmaz, keyifle binilir..

Güzel günlerde kullanın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Erbay

teşekkürler o sizin güzelliğiniz güzel bakan güzel görür  :flowers:

Yorum bağlantısı

Forumda meşhur bir söz vardır.

"1.6tdci fiesta kullanması cok zevkli bir araçtır. Bundan sonraki dizeller pek keyif vermeyebilir" diye :)

Sizinkinden sonra hic biri vermez :)

Maşallah :nazar: çok çok temiz, nadide bulunan bir parça almissiniz.

Allah nazarlardan, kaza beladan korusun.

Bu arada spoiler cidden şart :)

Neyse zaten Alper abi Ankarada yakın size nasıl olsa virüsü verir :D

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Forumda meşhur bir söz vardır.

"1.6tdci fiesta kullanması cok zevkli bir araçtır. Bundan sonraki dizeller pek keyif vermeyebilir" diye :)

Sizinkinden sonra hic biri vermez :)

Maşallah :nazar: çok çok temiz, nadide bulunan bir parça almissiniz.

Allah nazarlardan, kaza beladan korusun.

Bu arada spoiler cidden şart :)

Neyse zaten Alper abi Ankarada yakın size nasıl olsa virüsü verir :D

taner abi, spoiler için virus aşısı vurulmuş Ozan'cım enjekte etmek biraz zor olacak gibi. ama mücadeleye devam [emoji2][emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Erbay

evet Ozan aşıyı yaptılar şuan virüs kurbanın damarlarında dolaşıyor :) şu filmleri bi çekeim hele 400 lira ona ayırdım şimdilik :) ocağımın incir ağacı:)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

çok şık, digital klima var mıydı bu kasada :s motoru egr yi mıncıklamayın sorun yoksa, km düşük, her 40bin km de bir kurum temilziği yaptırın güzel yağ ve gerçek filtre koyun keyfine bakın

Sende bilmezsen artık ....  :D

evet Ozan aşıyı yaptılar şuan virüs kurbanın damarlarında dolaşıyor :) şu filmleri bi çekeim hele 400 lira ona ayırdım şimdilik :) ocağımın incir ağacı :)

Bittin sen Taner, bana da spoyler şart dedliler yok dedim böyle iyi, şimdiki halime bak, ocakta incir ağacı bolluğu yaşıyoum şu sıralar  :D

Bu arada Manisa da bir Fiesta daha buldum, 115 binde ve dijital klimalı, onu görmüşmüydün acaba, yeşil renk :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Erhan Güven

Sende bilmezsen artık ....  :D

Bittin sen Taner, bana da spoyler şart dedliler yok dedim böyle iyi, şimdiki halime bak, ocakta incir ağacı bolluğu yaşıyoum şu sıralar  :D

Bu arada Manisa da bir Fiesta daha buldum, 115 binde ve dijital klimalı, onu görmüşmüydün acaba, yeşil renk :)

Benimde dikkatimi çekti o yeşil renk fiesta 1.6 ghia :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...