İçeriğe Yönlendir

Bu Arabayı Tanıyan Var Mı?

Talip Eren

Recommended Posts

Talip Eren

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam taşınabilir.

Tüm Türkiye de olduğu gibi Mersinde de oldukça fazla Suriye plakalı araç görüyoruz.Geçenler de sabah işe giderken önümdeki araç dikkatimi çekti,telefonla fotoğrafladım.Trafik yoğun olduğundan önden resim alamadım.

Şimdilik marka yazan yeri maskeledim,bakalım aracın marka-modelini tahmin edebilecekmiyiz

foto90-1_zps8f7bf3b6.jpg

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Kendisi fiesta ile ortak üretim: 
Mazda_121_rear_20071019.jpg
fiesta-mazda-121.jpg
Mazda_121.jpg

Hatta ve hatta diğer bir adı da mazda soho'ymuş. :)

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Talip Eren

Mazda 121. :)

Bu ne hız Mert,biraz heyecan yapsaydık :)  :bravo:

Evet araç Mazda 121,önden görünümde yukarıdaki kırmızı fiesta pardon mazda ile aynı idi.

Orjinal foto

foto90-2_zpsfc76da36.jpg

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arkadaşlar arap kökenli ülkelerde araçlar çoğunlukla ya mazda ya toyota yada ısuzu olur .. Bunu artık gençler bile biliyor. o yüzden Mert şak diye bilmiş :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Taner Erbay

ee Talip abi şimdi o yıllarda ve halen bu araca sahip olanlar alman arabası gibi yok deyip japon arabasınamı bindi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talip Eren

ee Talip abi şimdi o yıllarda ve halen bu araca sahip olanlar alman arabası gibi yok deyip japon arabasınamı bindi :)

İşin en tuhaf tarafı bu zaten Taner.Aynı markayı farklı ülkelere farklı model ismi ile gönderse bir derece anlaşılır,örneğin yine Suriye plakalı bir Cruze görmüştüm Lacetti yazıyordu,bizde cruze onlar da lacetti olmuş,sonuçta yine chevrolet denebilir.Sen tut iki köklü firma,ikisinin de kendine özgü tarzları var diyorsun ki öyle olmalı ama aynı aracı kendi markan ile piyasaya sür,tuhaf geldi açıkcası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...