İçeriğe Yönlendir

Cama Sıkışan Çocuk

Hasan Armagan

Recommended Posts

Korhan Şenörer

Geçen gün denedim. Neredeyse elim sıkışacaktı. Hassasiyeti çok iyi değil, geri gitmesi için baya bastırmam gerekti. Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın.  :(

Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

Allah cc sabır versin kimseyi evlat acısıyla sınamasın  :(

Araç çalışmadan cam kapanıp açılabiliyor muymuş bu malum araçta ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

ALLAH ailesine sabır ve gayret versin.caamlarda sensör var mı ki , ben hiç öyle bir cam sistemi görmedim.

Yorum bağlantısı
Furkan Ensaroğlu

Allah kimsenin başına vermesin  :sorry:

Allah cc sabır versin kimseyi evlat acısıyla sınamasın  :(

Araç çalışmadan cam kapanıp açılabiliyor muymuş bu malum araçta ? 

güzel yaklaşım hakikaten nasıl kapanmış ? acaba

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Allah rahmet eylesin. Bu işte bir iş var ama anlayamadım.. Kontak açık olmadan camlar nasıl açılıp kapanıyor ki.. Eğer kontak açıksa o zaman ailesi doğrudan suçlu 5 yaşında ki çocuk kontakla birlikte araçta yalnız bırakılır mı.. Hani kontak yoksa bi nebze birşey olmaz derim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Ailesine sonsuz sabırlar, çok zor bir durum gerçekten.....

Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Allah sabır versin ailesine ama işin ilginç tarafı kontak kapalıyken cam nasıl çalışıyor yada kontak açıkmıydı bu soruları sormak gerek ?

Benim bundan önceki şirkette yanlış hatırlamıyorsam 2005 2007 arasında doblo vardı kontagı kapatınca ortalama 5 dakka kadar camı kapatıp açıyordun ama belli bir süre sonra tabi işlem görmüyordu aynı durum olabilir mi bilemedim şimdi.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

keşke görmeseydim bu haberi :(

abimde megane 2 vardı, yukarda Bayram'ın dediği gibi kontak kapanınca 3 dakika kadar boyunca camlar çalışmaya devam ediyordu.bu araç megane 1,aynı durum bunda da var mıdır bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

keşke görmeseydim bu haberi :(

abimde megane 2 vardı, yukarda Bayram'ın dediği gibi kontak kapanınca 3 dakika kadar boyunca camlar çalışmaya devam ediyordu.bu araç megane 1,aynı durum bunda da var mıdır bilmiyorum.

Abi araç focus 2. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
(düzenlendi)

Araç 2001 Model Renaultmuş.  Fotoğraftan megana benzettim... 

http://www.milliyet.com.tr/minik-enver-cama-sikisarak-can-gundem-1896538/

Abi araç focus 2. 

tahir yukardaki fotoda megane 1 ama ?

ilk haber linkinde focus görünüyor ama o araç değil sanırım

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

tahir yukardaki fotoda megane 1 ama ?

ilk haber linkinde focus görünüyor ama o araç değil sanırım

Anladım abi ben ilk linkteki araca bakmıştım. 

Allah sabır versin ailesine :( 

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Cam manuel olabilir mi?

Abi manuel olsa iş daha vahim.. Çünkü o şekilde kendi kendini boğması çok ama çok büyük başarı olur..

Yorum bağlantısı

Abi manuel olsa iş daha vahim.. Çünkü o şekilde kendi kendini boğması çok ama çok büyük başarı olur..

Hiç öyle deme çocukların neleri başardıklarını gördükçe şaşıracaksın. Allah korusun.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Abi camdan sarkar ayağı ile kapatma yönünde cam koluna bastırabilir... Kurtulma çabası daha çok baskı uygulayabilir... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

Araçların çoğunda kontak kapandıktan sonra kapılar açılmadığı sürece camlar açılıp kapanır ama geri inme hassasiyeti olduğunu bilmiyorum. çocuklara kesinlikle anahtar verilmemeli çocuk bu kendilerine özgüveni olan çocuklar var ki otobüs versen sürerim der aracı çalıştırıp kazalara sebep verebilirler bazende böyle acı olaylara :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...