İçeriğe Yönlendir

Ses Sistemi Yardım !

Ahmet Arabacı

Recommended Posts

Ahmet Arabacı

Aracıma Ses sistemi kurmak istiyorum bütçeme göre bunları seçtim.Aşağıdaki seti kaldırabilecek oto teyp onerirseniz sevinirim çünki yanlıs bi teyp almak istemiyorum.1.) Pioneer GM-6500F 4 Kanallı Amfi2.) Pioneer TS-G172Ci 16cm mid takımı 280 Watt 45 Watt RMS3.) Pioneer TS-W310D4 1400 Watt 400RMS 30 cm Subwoofer

Yorum bağlantısı
Hamit Akkuş

Ses sisteminden pek anlamam ama teyp için ayırdığınız maksimum miktarıda söylerseniz öneride bulunacak arkadaşlar ona göre seçenek sunarlar.bu arada böyle bir set ne kadara mal oluyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet Arabacı

Arkadaşım ilgilendiğin için tşk ederim bu set bana 550 milyona mal oldu teypte tercihiö pionerr 300 500 arası bi teyp alabilirim.

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Pioneerin zevkinize göre herhangi bir modelini almanız yeterli olacaktır.Zira Ana ünitede ses sistemine destek rca (amplifikatör) çıkışı sayısından başka bir şey değildir.Tabi ki kaliteli bir teyp ile ses işlemci kalitesi de yükselir ve rca çıkışına giden sinyal daha kaliteli olur.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

8500 pahali olur Mert. 5500 daha ideal fiyattadir.

Saygilarimla.

Oo Evren Abi valla pahalıymış ya bu alet. Aracın üstünde gelince ucuz sanmıştık. Kalitesi de iyiydi. :D

Yorum bağlantısı
Ahmet Arabacı

Yorumlarınız için tşkürler 5500 fiyat olarak hemde işimi göreceginden aklıma daha cok yattı :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...