İçeriğe Yönlendir

Wifi Obd2 11 Günde Geldi 16,2 Dolar Free Shipping

Burak Fidan

Recommended Posts

Burak Fidan

Oksijen sensörü değerlerini okuyor cihaz fakat hiç önemsemediydim. şimdiye kadar sadece yakıt tüketimi devir hız akü şarj ve motor sıcaklığı bilgilerine bakıyorum.

Yorum bağlantısı
Burak Fidan

Müdür, takip ettiğim iki pencere var. Yolda giderken screenshot almıştım ekrandan :)

P9JVkTs.jpg

Diğeri de bu

Load% göstergesinin yerinde şuan akü şarj durumu göstergesi var foto eski kalmış acık

zO1KXDa.jpg

Yorum bağlantısı

Aırf çeşit olsun diye fazladan bilgi ekleme bence. Çünkü herbir bilgi için veri transferi derken odb nin hızı düşüyor.

Bu yüzden horse power ve load ı kaldırdım

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Onur Yılmaz

Bende bikac gun once temin ettim torque kullaniyorum cokta memnunum.size sorucam sey stft2 %32 de sabit kaliyor oldukca yuksek O2 2x1 1.3V O2 2x2 0V hic haraket yok O2 1x1 ve 1x2 normal 0.1-0.9 arasinda degisim mevcut.Benim fikrim arka lambda sensöru sizlere omur tepkisiz sabit ama stft2 degeri arka lamdadanmi olcum aliyo bilen yada fikri olan varsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Onur Yılmaz

Bende bikac gun once temin ettim torque kullaniyorum cokta memnunum.size sorucam sey stft2 %32 de sabit kaliyor oldukca yuksek O2 2x1 1.3V O2 2x2 0V hic haraket yok O2 1x1 ve 1x2 normal 0.1-0.9 arasinda degisim mevcut.Benim fikrim arka lambda sensöru sizlere omur tepkisiz sabit ama stft2 degeri arka lamdadanmi olcum aliyo bilen yada fikri olan varsa sevinirim.

Kendi soruma yanitimi buldum bizim araclarimiz genelde 4 silindir oldugu icin sadece 1 bank var yani araciniz 6 yada 8 silindir degilse bank2 sensor1 yada sensor2 aramayin arac 4 silindir olsada obd2 ler bu sensorleride algiliyo ama sacma sapan verilerle sizi yaniltabilir bni yanilttigi gbi. Yok benim aracim V6 yada V8 derseniz baska sizde dort adet o2 sensoru var demektir bozulursa gecmis olsun 200x4 lira :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...