İçeriğe Yönlendir

C Max Tavsiye Bekliyorum

Serhat UYKAR

Recommended Posts

Serhat UYKAR

arkadaşlar cmax almayı düşünüyorum 2007 ve altı alınırmı varsa hangi model hangi tip cmax tavsiye edersiniz tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı

Merhaba. Alınır. Mutlaka Ghia tercih olmalıdır. Birçok özellik standarttır. Dizel ve düz vites, yada benzinli otomatik olabilir. Şu sıralar fiyatları uçmuş durumda. Temiz bulursanız kaçırılmayacak araçlar..

Yorum bağlantısı

Ford'da model yıllarına göre ghia ve titanium üst donanım seviyeleri. Yanlarına "X" eklentisi gelirse; opsiyonları da var demektir. Bu opsiyonlar Focus, C-Max, Fiesta, Mondeo'da farklılık gösterir. 2007 öncesi Cmax için benzinli Ghia önerebilirz. Hız sabitleyici, dijital klima, akrarakn dikiz aynası gibi model yılına ait diğer araçların üstünde olan özellikler ve elektrikli dikiz aynaları, 4 cam otomatik, gövde rengi aksesuarlar gibi klasik donanımlar bu pakette mevcuttur.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
METİN İŞÇEMEN

2005 C-Max TDCI GHIA kullanıcısı olarak gayet memnunum. Benzinli yerine ben kesinlikle dizel öneririm. Hem az yakıyor hem de güçlü bir araç. Bence alırken boya olayına çok takılmayın. Motoru ve alt takımı iyi durumda olması ilk kriteriniz olsun. Bütçenize göre model yılı size kalmış.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Merhaba. Alınır. Mutlaka Ghia tercih olmalıdır. Birçok özellik standarttır. Dizel ve düz vites, yada benzinli otomatik olabilir. Şu sıralar fiyatları uçmuş durumda. Temiz bulursanız kaçırılmayacak araçlar..

benzinli otomatik aratıyorum 1 tane bile çıkmıyor keremim minazım abim

Yorum bağlantısı

benzinli otomatik aratıyorum 1 tane bile çıkmıyor keremim minazım abim

2007 yoktu sanırım. 2004-2006 arasına bakmak lazım. Satılık yoksada, böyle bir araç olduğundan eminim.

Yorum bağlantısı

Sonunda Cmax virüsü aldı başını gidiyor :D bende arıyorum bu aralar babam için. 1.6 tdci ghia min. 2006 olsun istiyoruz ama temizi denk gelirse model farketmez :) 2004 ü Pazartesi sattık o yüzden 2006 da ısrarcıyım hem follow me home var 2006 da :D

Yorum bağlantısı

Sonunda Cmax virüsü aldı başını gidiyor :D bende arıyorum bu aralar babam için. 1.6 tdci ghia min. 2006 olsun istiyoruz ama temizi denk gelirse model farketmez :) 2004 ü Pazartesi sattık o yüzden 2006 da ısrarcıyım hem follow me home var 2006 da :D

50  liraya bakar  ;)  :p

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

ben 15 dk kullandım 2004 cmax ghia tdci aracı, aklımda kaldı, 2 ay önce bu aracı alma durumu vardı ustamla anlaşamadık ama yine de tadı damağımda. koltuğuna binmeden kıymeti bilinmeyen bir araç bence. binince de inmek istemiyor insan.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Olsa da kaç kere kullancaz sanki :D benim ki gırgırına abi :)

Öyle deme Eren. Mutlak ihtiyaç olur. Follow me candır  :) Özellikle sürekli hava karanlık iken eve/işe gelen gidenler için tırsma potansiyelini azaltıcı bir faktör. Caydırıcılığıda var. Ayrıca zifiri karanlık yollarda takılıp düşmeden de yürümeni sağlıyor..  ;)

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Öyle deme Eren. Mutlak ihtiyaç olur. Follow me candır :) Özellikle sürekli hava karanlık iken eve/işe gelen gidenler için tırsma potansiyelini azaltıcı bir faktör. Caydırıcılığıda var. Ayrıca zifiri karanlık yollarda takılıp düşmeden de yürümeni sağlıyor.. ;)

Bende şu an var sırf meraktan 1-2 kere kullanmışımdır. Ama mutlaka aktif olarak kullanan vardır tabi :)

ben 15 dk kullandım 2004 cmax ghia tdci aracı, aklımda kaldı, 2 ay önce bu aracı alma durumu vardı ustamla anlaşamadık ama yine de tadı damağımda. koltuğuna binmeden kıymeti bilinmeyen bir araç bence. binince de inmek istemiyor insan.

+111111 :)

Bende bunu anlatmaya çalışıyorum işte :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Yaklaşık 15 gündür tüm Türkiye'de aramama rağmen düzgün bir C Max bulamadım ama hala aramaya devam ediyorum. Bol şanslar diliyorum.....

Yorum bağlantısı

Yaklaşık 15 gündür tüm Türkiye'de aramama rağmen düzgün bir C Max bulamadım ama hala aramaya devam ediyorum. Bol şanslar diliyorum.....

30.000 pazarlıksız, sana özel  ;)  :fiuw:

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Türkiyede düzgün bir tane otomatik C-Max var ama satılık değil :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

30.000 pazarlıksız, sana özel  ;)  :fiuw:

O kadar param yok alamam  :D

Türkiyede düzgün bir tane otomatik C-Max var ama satılık değil :)

Abi İstanbul'da ki anlatımlarından biliyorum o C Max'i ama satılık değilmiş üzüldüm  :) Sahibi kazasız belasız kullanır inşallah  :good1:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Türkiyede düzgün bir tane otomatik C-Max var ama satılık değil : )

Aman abim. Heryerde söyleme, insan içine fazla çıkarma. Sık yıkama. Çizik vuruk ambiyansı veren stiket yapıştır vs.. Kocamanda nazarlık tak dörtbir yanına.   :nazar:  :nazar: C-Max lerin başına gelenler malum  :(

O kadar param yok alamam  : D

Abi İstanbul'da ki anlatımlarından biliyorum o C Max'i ama satılık değilmiş üzüldüm  :) Sahibi kazasız belasız kullanır inşallah  :good1:

Anlaşırız Serhan Abim  ;) Pazarlık payı vardır. 31500  :p   :D  

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Aman abim. Heryerde söyleme, insan içine fazla çıkarma. Sık yıkama. Çizik vuruk ambiyansı veren stiket yapıştır vs.. Kocamanda nazarlık tak dörtbir yanına.   :nazar:  :nazar: C-Max lerin başına gelenler malum  :(

Anlaşırız Serhan Abim  ;) Pazarlık payı vardır. 31500  :p   :D  

Diyorum ya Kerem, kurtarmıyor kurtarsa dükkan senin kardeşim  :yes:  :D

Yorum bağlantısı

Diyorum ya Kerem, kurtarmıyor kurtarsa dükkan senin kardeşim  :yes:  :D

40.000 veren olursa satarım zaten Abim. :biggrin: Aşağısı da beni kurtarmıyor  :tongue: Şaka şaka.. Satılmaz bu devirde araç valla. Korktum son fiyatları görünce. Fatih Abimin dediği gibi.. "Hadi sattın. O paraya ne alıcan?" Küllem zarar yani..

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

40.000 veren olursa satarım zaten Abim. :biggrin: Aşağısı da beni kurtarmıyor  :tongue: Şaka şaka.. Satılmaz bu devirde araç valla. Korktum son fiyatları görünce. Fatih Abimin dediği gibi.. "Hadi sattın. O paraya ne alıcan?" Küllem zarar yani..

Onu hiç söyleme zaten bak en  canlı örneği burada işte, mahvoldum valla. Günün büyük bir bölümü ilan aramakla geçiyor  :(  :unsure2:

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Onu hiç söyleme zaten bak en  canlı örneği burada işte, mahvoldum valla. Günün büyük bir bölümü ilan aramakla geçiyor  :(  :unsure2:

Bir deli kuyuya taş atar 40 akıllı çıkaramazmış. Kim dedi sana arabanı sat diye  ? Ankaradakilerin aklına uymasaydın başına bu işler gelmezdi :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Bir deli kuyuya taş atar 40 akıllı çıkaramazmış. Kim dedi sana arabanı sat diye  ? Ankaradakilerin aklına uymasaydın başına bu işler gelmezdi :D

Abi zaten o Şahin var ya, yan yana gelince öpecem zaten yanaklarından onu  :D  :D

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Abi zaten o Şahin var ya, yan yana gelince öpecem zaten yanaklarından onu  :D  :D

Niyeki adam sana iyilik yaptı. Dandik focustan kurtarmış :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...