İçeriğe Yönlendir

Sony Xperia Z1 Kullananlar

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Mustafa Erhan

Forumdaşlar, 

Z1 kamerada birinci durumda. Bende iphone kullanıcısı olarak merak ediyorum.

Z1 ile çekilmiş iç ve dış mekan fotoğraflarını sitede paylaşabilir misiniz? Tabi kalitesini düşürmeden. Birde memnun musunuz? 

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

:)) Z2 nin özelliklerine bakmadım ama muhtemelen yine aynı kamerayı kullanmıştır o yüzden dedim .)) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Z1de kullanilan kameranin bi alt modeli Benim lenovo k900 de mevcut. Yok Boyle birsey. Ornekleri en kisa zamanda paylasirim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

lgg2, şarjsa konumuz :mangal:

Değil, gerisi olanlar konumuz :)

Z2 best of 2014 :

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Ben Z1 compact kullanıyorum ilk çıktığından beri. Büyük telefon sevmediğim için tercih etmiştim. Gayet memnunum. ÇEkim kalitesi Nokia 1020 yi çıkardığınızda kesinlikle rakipsiz. Özellikle video çekimleri televizyona bağladığınız zaman çok çok iyi.Sarj olayı da 3G açık ve ciddi olarak zorlarsanız 2 gün gidiyor. Eğer 3G yi kapatıp sadece konuşma ve mesajlaşma için kullanacaksanız çok aşırı da kullanmazsanız 1 hafta çok çok rahat gidiyor. Hatta ilk aldığım ay birinde 9 gün gittiğini hatırlıyorum. :)

Örnek resim atmaya çalışırım.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Kamera ve fotoğraflar harika Semih. Fotoğrafların çekildiği yer Antalya/Beldibi mi?

Bodrum torba abicim. Telefonun detayli incelemesini yapacagim ama kamera tum kusurlarini bastiriyor... :nazar:
Yorum bağlantısı

Bodrum torba abicim. Telefonun detayli incelemesini yapacagim ama kamera tum kusurlarini bastiriyor... :nazar:

Boşver detaylı incelemeyi, kışın yaparsın, sen tatilini yap :good1:  :flowers:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...