İçeriğe Yönlendir

Ruhsattaki Yanlışlık

Misafir

Recommended Posts

Sabah muaneye gittim farlardaki xenon dışında sorun yoktu.eksoz emisyonda dizel olan aracımın ruhsatta benzinli diye yazdığını fark ettıler bende bilmiyordum gecemedık.trafıge gönderdıler yanlışlığı Manisa emniyet yapmış dedi Şırnak emniyet bizlik bir iş yok diyorlar istek yapacağız beklıyecegız dedıler ne yapabilirim acaba işi hızlandırmak adına

...

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Aynısı benim de başıma geldi dizel araç benzinli yazıyordu ama aracın bağlı olduğu yer oturduğum yer olduğu için 1 saatte hazırladılar yeni ruhsatı(gerçi 10 dk lık iş).

Yorum bağlantısı

Aynısı benim de başıma geldi dizel araç benzinli yazıyordu ama aracın bağlı olduğu yer oturduğum yer olduğu için 1 saatte hazırladılar yeni ruhsatı(gerçi 10 dk lık iş).

yılmaz bey  ne kadar ödediniz o işlem için acaba??????????

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

yılmaz bey ne kadar ödediniz o işlem için acaba??????????

Benim 3 yıl kadar önce idi tek ruhsat yaprağı için 65tl ödemiştim.

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Emniyette anlayisli bi memur denk gelirse,on dakikalik is :) benim de sasi numarasi yanlisti gonderdim kayitli oldugu bolgeye duzeltip hic bir ucret talep etmeden gonderdiler.. Silip duzeltecekler zaten..

Yorum bağlantısı
Ünal Doğar
(düzenlendi)

Emniyet müdürlüğünün konuyla ilgili yazısı var forumda vardı, aramak lazım benim aracı da memur sedan yazmış muayeneden geçmemişti.Emniyete gidince ruhsat değişecek dediler, para istediler, yazıyı çıkarınca(İçişlerinin yazısı memurun ruhsatta yaptığı hatayı vatandaşa ödetmeyin benzeri bir ibare vardı.) birden tutuştular yazıya bile bakmadan sistemden düzelttiler, muayane istasyonu için sistemden düzeltmek yetiyor.Yalnız ruhsatı bulunduğum yer düzeltmedi, yanlışlık yapan emniyet müdürlüğü (Malatya) düzeltmeliymiş.Sistemde aracım şuanda hb görünüyor muayaneden de geçti.Görüştüğüm Malatya Emniyeti de geldiğimde düzelteceklerini söylediler.İşin garip tarafı aracın tüpünü işletirken 2010 yılında memurun ruhsatı yanlış doldurduğunu farketmiştim, bana bir şey olmaz demişti ama demek ki bir şey oluyormuş.Memur beyle fazla da cebelleşmek istemedim, en havalı polisler genelde Trafik Tescil Şubedekiler.

tarihinde Ünal Doğar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...