İçeriğe Yönlendir

Motorola G Gm Discovery'e Karşı

Onur Demir

Recommended Posts

Onur Demir

Ucuz bir telefon alma düşüncesindeyim. 

ip4 düşünüyordum ama iş yerinde inceledim 2 gündür personellerde var, ios7 midir nedir hem çok beğenmedim hemde iyice kağnı gibi olmuş.

GM Discovery düşünüyordum ancak Moto G yi gördüm ve şahsen beğendim. Avea indirimi sayesinde 629tl ye alabiliyorum yarına kadar. Discovery ise 650-750TL bandında. 

ikisinde de 1gb ram var. 16gb hafıza bana yeterli ve ekstra hafızaya pek ihtiyacım yok. 

İşlemciler aynı, ama grafik işlemcisi moto G de bir adım önde.

GM Discovery eşimde var. güzel telefon idare ediyor hertürlü. 

Moto G için suya dayanıklı diyorlar birde. Nekadar dayanıklı acep?

Hangisi alınır. Moto G için fiyat yarına kadar 629tl

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Öküz alırız o paraya :sandalye:

Öküze Usb nasıl bağlanıyor ki ? Dokunmatik mi? İnek olsa anlıcam dokunacak biryerleri olur hiç olmazsa :sandalye:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

İphone alacaklar O paraya çiftlik kurar o zaman[emoji230][emoji230][emoji230]

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bence Moto G yi direk alabilirsin, ayrıca sağlam alettir.

Bu arada bir aypon 4 e İandrOS7 yüklenince kağnı olduğunu yazdığın içinde taktir ettim şimdi seni  :good1:

İphone alacaklar O paraya çiftlik kurar o zaman[emoji230][emoji230][emoji230]

Ayponpon 4 ü sıfır ve şimdi alan çiftlik kurmayı bırak, orada direk çalışmaya başlar, ne kurması  :D

Bunu yapacak birinide biliyorum aslında, Ali Tırtöver eskici gardaş, Dallas stayla mersosuyla gelir çiftliğe, balya taşımaya başlar artık  :D  :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Öküze Usb nasıl bağlanıyor ki ? Dokunmatik mi? İnek olsa anlıcam dokunacak biryerleri olur hiç olmazsa :sandalye:

jJ94mJ.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İrfan Demir

o fiyatlara htc daha mantıklı bence iphone 4s var bende canavar gibi valla iphone bi sorunu nu görmedim sarj dışında oda hangi telefonu kullanırsan kullan öyle.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Moto g kullanıyorum.oldukça memnunum.Güncelleme geliyor.Gorilla ekrana sahip.3g açık doya doya iki gün rahat gidiyor.Suya dayanıklı.Daha ne olsun.Ama 629 dan daha düşüğe maliyetini getirenler duydum bilginize.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

o fiyatlara htc daha mantıklı bence iphone 4s var bende canavar gibi valla iphone bi sorunu nu görmedim sarj dışında oda hangi telefonu kullanırsan kullan öyle.

Benim kadar iphone sevdalısı adam zor bulunur forumda ama iPhone 4 (2.el tabiki) ün artık 600TL ortalamalarında alınacak bir telefon olmadığın söylemek zor değil.

yüksek meblağlı telefonda almak istemiyorum artık o yüzden ip5 veye 5s imkansız hele hele o TV kumandası tasarımı yokmu. 

600TL fiyatlarında 2 seçenek gözüme çarptı, moto G ve GM discovery. HTC nin hangi modeli söylediğiniz bilmiyorum. One x falan diyorsanız 1000TL fiyatı var ki ozaman Note2 yi niye sattım. Aradaki 400TL farklı yerlerde değerlendirmek daha mantıklı geldi.

Moto g kullanıyorum.oldukça memnunum.Güncelleme geliyor.Gorilla ekrana sahip.3g açık doya doya iki gün rahat gidiyor.Suya dayanıklı.Daha ne olsun.Ama 629 dan daha düşüğe maliyetini getirenler duydum bilginize.

608 gördüm en uygun avea woops ile. woops üyeliğim yok. Daha uygun nerden bulurum yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

50 bunus+ 50 hediye çeki+ 25 avea indirimi ile kapak hediyeli moto g hepsiburada da 504 liraya falan geliyor. bu fiyata tekseçenek bence.

gmd ile moto g sadece incelik ve hafıza kartı yönünden kıyaslanır. ekran ve performans olarak moto g önde. antutu gmd 13k alırken, moto g 17k alıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

http://www.hepsiburada.com/liste/motorola-moto-g/productDetails.aspx?productId=telcepmotmotog&categoryId=371946

Bonus ve hediye çeki ile  529 TL ye geliyor Onur Bey.Ama gm den iyi bir telefon bilginize :)

Bonus Kartım yok, Sadece World kart var. İndirimlerde birdaki 100TL alışverişte 50TL şeklindeymiş sanırım. 

Woops kullanıcısı buldum ve 608TL ye geldi. Sparişi verdim bakalım görecez nasıl bir telefonmuş.

50 bunus+ 50 hediye çeki+ 25 avea indirimi ile kapak hediyeli moto g hepsiburada da 504 liraya falan geliyor. bu fiyata tekseçenek bence.

gmd ile moto g sadece incelik ve hafıza kartı yönünden kıyaslanır. ekran ve performans olarak moto g önde. antutu gmd 13k alırken, moto g 17k alıyor.

Kalınlık dert değil ki GM de aşırı ince gelior bana :) Hafıza kartını Note2 de de kullanmamıştım. Çok ihtiyacım olacağını sanmıyorum 16gb yeter. Grafik işlemcisi daha iyi diyorlar.

Heroes of order and chaos diye bir oyun oynuyorum onu açacak kapasitede olsun yeter :) Benim kıyasım o :) 

Pil çıkmaması kötü, kilitlendiğinde ne yaparız bilmem. ses tuşları ve kapatma tuşlarıyla olur sanırsam çünkü menü tuşuda yok.

Dokunmatik tuşları aşağı koysalarmış ekrandan tasarruf ederdiler. 

Su geçirme olayıda çok denenmiş bişey olmamış ama risk geliyor hala. Ama yinede dayanıklı olması bile artı.

Htc 8x tavsiye ederim 650tl

HTC iyidir ama winmo Bana göre değil. kullandığım uygulama vs. hiç biri çalışmıyor winmoda. 

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Mesajı 2 yıldır kullandığım ve çok memnun olduğum motorola atrix ile yaziyorum. Başkada yorum yapmıyorum... :)

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Gm Discovery nin popülaritesi düşüyor mu ne?  :D

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Gm Discovery nin popülaritesi düşüyor mu ne?  :D

O da telefon mu !?? :D

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Ama popüler ... :D  Gelir şimdi GM tutkunları. ( Not ben Blackberyy kullanıyorum)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Discovery almalıydın... 

Kitlenince ne yapacağım demene gerek yok.. Kilitlenmiyor. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Moto g nin kilitlendiğini kim söyledi ki.Kilitlenmediği için bataryayı sabit yapmışlar ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

İlk izlenimlerim gayet olumlu. Daha bu aksam ulasti elime. Saf android. Ram kullanimi az. Ekran gm e gore cok basarili. Ses desen oda ust duzey. Acik uygulamalari gm deki gibi tek hareketle kapatma sansi yok :(

Saglam bir kasasi var.

Ben begendim sahsen. Dah ayrintili zamanla yazarim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İlk izlenimlerim gayet olumlu. 

Detaylı bir inceleme konusu bekliyoruz... ;)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Detaylı bir inceleme konusu bekliyoruz... ;)

Olabilir bakalim yazayim biseyler hazir gece nobetindeyim.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...