İçeriğe Yönlendir

İzlerken Gururdan Ağlatan Türk Uçağı

Aydın Perçem

Recommended Posts

Aydın Perçem

28 Haziran Kocaeli 'nin düşman işgalinden kurtuluşu etkinliklerinde SoloTürk Gösterisi..

İzlerken insanın gözleri doluyor..

İzmit Marina’da yapılan kutlama etkinlikleri kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bağlı Solo Türk ekibi bir gösteri sundu.

Üsteğmen Erhan Güner komutasındaki F-16 tipi savaş uçağı ile yapılan gösteri izleyenlerin adeta nefeslerini kesti.

Savaş uçağının adeta sınırlarını zorlayan pilot Üsteğmen Güner, İzmit halkına unutamayacakları bir gösteri sundu.

http://www.dailymotion.com/video/x20j35p_28-haziran-soloturk-kocaeli_tech

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Mersin'de canlı canlı seyretmişliğim oldu Aydın hocam Maşallah, şu an bu mesajı yazarken bile tüylerim diken diken oluyor inanın. Paylaşım için teşekkürler   :bravo:  :bravo:  :bravo:   

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Adı üstünde yıldızlar, yıldızlarımız.... Rabbim onları kazalardan korusun... :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ah! Bir de üretebilseydik...

3-4 yıl TAI nin içinde cirit attım... Her ne kadar sadece montaj yapılıyor dense bile o uçakları uçurma işine sıra geldiğinde bizim pilotların kimse eline su dökemez... Fabrikanın test pilotları bile uçağa yapmadık eziyet bırakmıyorlardı..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Bende diyorum haftasonu neden uçak kalktı bandırmadan. Demek bunun içinmiş :) Bende perşembe günü burda canlı canlı izlemiştim. Hatta dışardan halka da açılmıştı bu gösteri. :good1:

Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Tek kelime ile muhteşem Allah ordumuza milletimize zeval vermesin.

Yorum bağlantısı

Bende diyorum haftasonu neden uçak kalktı bandırmadan. Demek bunun içinmiş :) Bende perşembe günü burda canlı canlı izlemiştim. Hatta dışardan halka da açılmıştı bu gösteri. :good1:

Bende neden dedim. Şimdi anlaşıldı.. :p
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Bahadır Yalçın

2013 yılında tekirdağda sahilde  izlemiştim.o zamanki pilot binbaşı yalın ahbap tı. yaptıkları hareketleri dünyada yapabilen başka bir pilot yok.yaptıkları yurtdışı gösterilerinde de bayrağımızı gururla dalgalandırıyorlar.helal olsun hepsine yüce rabbim kazasız belasız uçuşlar nasip etsin...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...