İçeriğe Yönlendir

Türkiyenin Iq Seviyesi

Ersin Şahin

Recommended Posts

Ali Ozan Yurtsever

Tabi  internet üzerindeki uygulanan testler çok güvenilir değil. Standardize edilmiş güvenirlik ve geçerliliği kanıtlanmış testler var onları uygulamak lazım ki böyle internetten bulup da uygulayamazsınız. O yüzden bu tarz haberler eğer bilimsel bir araştırma değilse magazin haberi olmaktan öteye gidemez. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ersin Şahin

Tabi internet üzerindeki uygulanan testler çok güvenilir değil. Standardize edilmiş güvenirlik ve geçerliliği kanıtlanmış testler var onları uygulamak lazım ki böyle internetten bulup da uygulayamazsınız. O yüzden bu tarz haberler eğer bilimsel bir araştırma değilse magazin haberi olmaktan öteye gidemez.

Söylemiş oldugunuz testleri nereden temin ederiz peki onları deneyelim

Tabi internet üzerindeki uygulanan testler çok güvenilir değil. Standardize edilmiş güvenirlik ve geçerliliği kanıtlanmış testler var onları uygulamak lazım ki böyle internetten bulup da uygulayamazsınız. O yüzden bu tarz haberler eğer bilimsel bir araştırma değilse magazin haberi olmaktan öteye gidemez.

Yorum bağlantısı
Çağlar Adakoğlu

Teste göre dahi çıktım ama kesin yanlış bu test :D  Beni benden iyimi tanıyor bu test, ben dahi falan değilim kardeşim :D

l83Sk5a.png?1

Yorum bağlantısı
Selahattin Topçu

para tuzağı..Nedense herkes dahi çıkıyor,bende dahil  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Söylemiş oldugunuz testleri nereden temin ederiz peki onları deneyelim

Psikiyatri hekimi istemi le devlet hastanelerinden ya da özel merkezlerden. Wisc-r testi . 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Benim 20 çıktı. Ne oluyorum ki ben şimdi? 

Sağa bi sıfır koymayı unutmuşlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...