İçeriğe Yönlendir

Vanxse Hd 1080P Kamera Hakkındaki Görüşleriniz?

Sarp D. Uygur

Recommended Posts

Sarp D. Uygur

Arkadaşlar aracıma almayı düşündüğüm bir kamera var ama sizin de fikirlerinizi almak istiyorum,

http://www.aliexpress.com/item/VanxseHD-1080P-Car-DVR-Vehicle-Camera-Video-Recorder-Dash-Cam-G-sensor-HDMI-GS8000L-Car-recorder/1054746748.html

Ürün bu, tavsiye eder misiniz veya bunun yerine şunu al diyeceğiniz başka bir marka model önerir misiniz?

Ürün açıklamaları kısmındaki görüntüler gayet başarılı gibi, 1080p 30fps iyi bir değer, hareket sensörü var, kendinden şarjlı bataryası var falan fiyatı da uygun gibi...

Zaman ayıranlara şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Açıkçası bu konulara bakmıştım abi, kameraların neredeyse hepsi 50$ dan yukarı fiyatlardalar, ben çok da profesyonel olsun istemiyorum..

Hepsiburada da satılan 55 tl lik kamera yerine böyle biraz daha kaliteli birşey mi almalıyım diye düşünürken bahsettiğim kamerayı buldum.

Yani verdiğiniz konulardakinden ziyade biraz daha ekonomik modellere bakıyorum kamera işinde, yoksa elimde gopro hero3 black var, onu da kullanabilirim arabada..

Derdim sadece bir kaza durumunda hali hazırda kayıt almış bir cihaz bulunuyor olsun arabada.. İzmir'deki dolmuşlar otobüsler yaz aylarında daha da sapıtıyorlar, üstüne bir de yazın verdiği coşkuyla gençlerin o makasları bilmemneleri derken elimizde bir kanıt olmalı diyor insan.. Hani monte edeyim ve unutayım, orda durdukça hareket sensörüyle vs. ile kendi kendine çalışsın dursun ihtiyacım olursa da çıkarır kayıtları koyarım ortaya..

Bu yüzden düşündüğüm cihazı fiyatına göre yorumlayabilirseniz ya da yakın fiyatlı ürünlerden önerilerileriniz varsa eğer, ihtiyaçları karşılayıp karşılamayacağı konusunda bir fikir sahibi olabiliriz..

Yorum bağlantısı

Açıkçası bu konulara bakmıştım abi, kameraların neredeyse hepsi 50$ dan yukarı fiyatlardalar, ben çok da profesyonel olsun istemiyorum..

Hepsiburada da satılan 55 tl lik kamera yerine böyle biraz daha kaliteli birşey mi almalıyım diye düşünürken bahsettiğim kamerayı buldum.

Yani verdiğiniz konulardakinden ziyade biraz daha ekonomik modellere bakıyorum kamera işinde, yoksa elimde gopro hero3 black var, onu da kullanabilirim arabada..

Derdim sadece bir kaza durumunda hali hazırda kayıt almış bir cihaz bulunuyor olsun arabada.. İzmir'deki dolmuşlar otobüsler yaz aylarında daha da sapıtıyorlar, üstüne bir de yazın verdiği coşkuyla gençlerin o makasları bilmemneleri derken elimizde bir kanıt olmalı diyor insan.. Hani monte edeyim ve unutayım, orda durdukça hareket sensörüyle vs. ile kendi kendine çalışsın dursun ihtiyacım olursa da çıkarır kayıtları koyarım ortaya..

Bu yüzden düşündüğüm cihazı fiyatına göre yorumlayabilirseniz ya da yakın fiyatlı ürünlerden önerilerileriniz varsa eğer, ihtiyaçları karşılayıp karşılamayacağı konusunda bir fikir sahibi olabiliriz..

hocam bence alabileceğinizin en kalitelisini almaya çalışın.

sonuçta plaka okuma görüntü kalitesi önemli hatta mümkünse gps özellikli olanlarına da bakın hızınızıda kayıt etsin

biraz yakıttan kısın onun parasını çıkartır benim görüşüm.

Belkide hiç lazım olmayacak bir ürün lakin önemide bi hayli yüksek...

araçta kalacak birşeyde değil sonuçta söker yeni aracınıza takarsınız bozulmadığı sürece kullanırsınız...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sarp D. Uygur

O zaman elimdeki gopro için bir düzenek kurayım arabaya ben.. Diğer türlü ekstra masraf olacak kaliteli kamera almak..

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...