İçeriğe Yönlendir

Motorola Moto G Ilk Izlenimler

Onur Demir

Recommended Posts

sarj olurken ısınma olmuyor ama sarj esnasında telefonu kurcalarsam sarj cihazı ısınıyor.Yeni fark ettim :)

Orijinal şarjı isiniyor sadece .flash uygulaması kamerayı etkiliyor muş kaldırdım düzeldi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

moto g ile huawei g700 arasında kalıp g700 almıştım geçen ay ama 142.5 mm  uzunluk fazla geldi bana eşime verdim telefonu e72 ile can çekişiyorum 2 haftadır :)

4"-4.3" civarı 125mm geçmeyen telefon bakınıyorum bu iki telefonun ayrı özelliğinde telefonlara 700 800 istiyorlar. ekranlarıda HD değil.

129.9  mm moto g, inceleme fırsatı bulursam alacağim gibi bende. sanal tuşlar ve hafiza kartı olaması caydırmıştı beni ama alternatif yok başka.

otomatik ekran aydınlatması vardı değilmi?

38134.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
Onur Demir

5.0.2 lolipop gelmiş hiç farkında degilim. aksam yukledim kullanıyorum. sancılı bir geçiş sureci oldu ama simdilik duzelttim arayi :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Cuma gününden beri kullanıyorum ben ama yavaşladı biraz görevler arası geçişte. Bende alıştım ama kullanımına epey iyileştirme var :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Bende bu telefondan var. Çok memnunum fakat son günlerde telefon hoparlörü cızırtı yapmaya başladı. Biriyle konuşurken telefonun ahize sesini kısmak zorunda kalıyorum çok fazla cızırdıyor. Genel bir problemmiş sanırım. Servis ne yapıyor bu konu hakkında parça değişimimi yapıyor yoksa yazılımsal bir şey midir?

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Daha güncelleme gelmedi benim telefona :) Sizler biraz kullanın,tecrübelerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

4.4.4 de kalın derim şimdilik.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Valla dayanamadım,yúkledim.Simdilik kasma takılma yok.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Menu geçişleri biraz yavaş geldi.Aramalarda hizli tepki vermiyor.Simdilik gördüklerim bunlar

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ahmet İhsan Akşen

garanti bitmesine 10 gün kalmış, biraz oynayayım dedim telefonla android marshmallow yükledim :) biraz kurcalayayım bakalım ilk izlenim güzel :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...