İçeriğe Yönlendir

Motorola Moto G Ilk Izlenimler

Onur Demir

Recommended Posts

Discodan artilari olan bir telefon. bence 650-700civari verilecek paraya bile deger. kaldiki 629tl.

Ben acayip memnunum, is yerinden 1-2 kisiye daha aldirdim adamlar dua ediyor bana :)

Şarjı disco dan fazlamı gidiyor şimdi.

Bende diaco yu verip motog ye geçmeyi düşünüyorum.günde iki defa şarj ediyorum bazen

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Şarjı disco dan fazlamı gidiyor şimdi.

Bende diaco yu verip motog ye geçmeyi düşünüyorum.günde iki defa şarj ediyorum bazen

Üçe beşe katlıyor demek daha doğru olur :D En dolu kullanımda bir günü çok çok rahat çıkarıyor.

Yorum bağlantısı

Üçe beşe katlıyor demek daha doğru olur :D En dolu kullanımda bir günü çok çok rahat çıkarıyor.

Hocam wifi çekim gücü düşük diyorlar.disconun wifi çekim alanı Cok çok iyi.şimdi tek takıldığım bu.onu aşarsam yarın alacağım.en uygun 629 TL sanırım.nereden almamı tavsiye edersiniz.Ve son olarak disco kullanıp motoya geçen arkadaşlar wifi performansını kıyaslarsa sevinirim.
Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Ben koblosuz ile bir sıkıntı yasamadim. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı

Bende geçtim moto ya.izlenimlerime gelince batarya performansına kalsa sadece onun için bile değer 4.4 güncellemesi yaptım internet hızı çokçok iyi disco ya göre ve akıcılığı.kamera performansı daha net gibi geldi.hiç takılma yok.kulaklık sesi çok yuksek ve inanılmaz net.Kurcaladıkća buradan paylaşacağım deneyimleri...

Yorum bağlantısı

Bu da benden olsun.İdare ediyoruz işte şarjını :D

3k2LiX6.png

Hocam ekran görüntüsünü nasıl alıyoruz moto g de.?

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Hocam ekran görüntüsünü nasıl alıyoruz moto g de.?

Açma kapama tuşuna ve aşağı tuşuna birlikte basıyoruz.Nasıl memnun musunuz telefondan?

Yorum bağlantısı

Sipariş geldi bize de, kardeşime aldik. Daha çok kurcalama şansım olmadı direk yola çıktık ama malzeme kalitesi beklentimin çok üstünde çıktı. Yolda olduğumuzdan 4.4.4 guncellemesini yapamadim henüz

Yorum bağlantısı

Açma kapama tuşuna ve aşağı tuşuna birlikte basıyoruz.Nasıl memnun musunuz telefondan?

Denedim olmadı...

Çook memnunum.Hız ve akıcılık kıyas edemeyecek kadar iyi.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Denedim olmadı...

Çook memnunum.Hız ve akıcılık kıyas edemeyecek kadar iyi.

Ses açma kapama tuşunun alt kısmına basacaksınız ,aynı zamanda da power tuşuna.İyi bir dosya yöneticisi kurarsanız aradığınızı bulmak kolaylaşıyor :)

Yorum bağlantısı

Ses açma kapama tuşunun alt kısmına basacaksınız ,aynı zamanda da power tuşuna.İyi bir dosya yöneticisi kurarsanız aradığınızı bulmak kolaylaşıyor :)

Arananı bulmak sıkıntı değil.power togles kurdum.4.4..4 e güncelledim.gerçekten on numara telefon.Ama ses tuşu ve power ekran görüntüsünü çekmiyor. Çok denedim.
Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Zamanlamayı mı tutturamıyorsunuz acaba?Şimdi üç deneme yaptım birisinde tutturamadım zamanlamayı :unsure2:

Yorum bağlantısı

Zamanlamayı mı tutturamıyorsunuz acaba?Şimdi üç deneme yaptım birisinde tutturamadım zamanlamayı :unsure2:

yok hiç işlev yok,olsa tuttururdum kesin :)

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

2,5 yıldır Motorola Atrix kullanıyorum. Hala çok memnunum. Motorola garanti süresini doldurduğum ilk telefon oldu.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan
(düzenlendi)

:unsure2:Hiç bir fikrim yok Erol Bey

tarihinde Engin Karadayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

:unsure2:Hiç bir fikrim yok Erol Bey

Türk yöntemi: cihazı kapattım açtım düzeldi...

Hocam şarzdayken dizinde şarj cihazınız aşırı ısınıyor mu?

Yorum bağlantısı

Şarj olurken bir dokunurmusunuz şarj cihazına ısınma yoksa sizinkinde koşulsuz iade hakkımı kullanayım....

Yorum bağlantısı
Onur Demir

sarj aleti isinir, skinti olmaz. fazla kullanimda telefonda isinir oda normal. snapdragon islemciler isinir.

Yorum bağlantısı

bazen kamerayı açtığımda kamera meşgul deyip açmıyor telefonu açıp kapatınca düzeliyor, Neden dir ki ?

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Ben kamerada bu tür bir sıkıntı yaşamadım. Acaba yüklediginiz uygulamalarla ilgili bir baglantısı mı var acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Engin Karadayan

Şarj olurken bir dokunurmusunuz şarj cihazına ısınma yoksa sizinkinde koşulsuz iade hakkımı kullanayım....

sarj olurken ısınma olmuyor ama sarj esnasında telefonu kurcalarsam sarj cihazı ısınıyor.Yeni fark ettim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...