İçeriğe Yönlendir

Zonguldak Ereğli Hakkında Bilgi.

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Arkadaşlar eşim Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon hakkı kazandı. 21 Temmuzda başlayıp Ocak ayına kadar eğitim sürecek. Eşim Gebze'den haftalık gidiş geliş yapmayı düşünüyor ve buna mecbur ufak çocuk olduğu için. Şimdilik en çok merak ettiğimiz yazın açık yurt bulabilir miyiz? Ders olduğu müddetçe kalmak için. Yurt seçeneği nasıldır? İstanbul tarafına çok sık otobüs ya da minibüs gibi taşıt bulabilir mi?  

Yardımcı olursanız çok makbule geçecek. Şimdiden teşekkür ederim. 

tarihinde Yunus Emre Çırak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Küçük otel, pansiyon?

Maddiyatı zorlamazsa neden olmasın abi. Salı günü orada olacağız inşallah. Bir bakacağım. Sırf maddiyat yüzünden hanımdan çocuktan ayrı kalmak zorunda kaldım bu formasyon işi çıkınca darıcaya çıkan tayini iptal ettirdim.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Pazartesi gelip Cuma akşam çıkacak mı Yunus?

Doğru mu anladım ?

Yorum bağlantısı

Pazartesi gelip Cuma akşam çıkacak mı Yunus?

Doğru mu anladım ?

Henüz ders programı belli olmadı Zafer en kötüsü o olur herhalde. 2-3 günle yırtarsak çok sevineceğiz. 

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hmm... O zaman sana günlük ücreti karşılığı kalacak yer lazım. Aylık haftalık anlaşma şimdilik zor. Sorayım tanidiklara.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Henüz ders programı belli olmadı Zafer en kötüsü o olur herhalde. 2-3 günle yırtarsak çok sevineceğiz.

Akan Belen le görüş kardeş.
Yorum bağlantısı

Hmm... O zaman sana günlük ücreti karşılığı kalacak yer lazım. Aylık haftalık anlaşma şimdilik zor. Sorayım tanidiklara.

Evet şimdilik anlaşma sıkıntı. Tamamen ders programına bağlı. Teşekkür ederim Zafer. Yurt-Kur'a  bağlı yurtlar açık olmuyor değil mi yazın?

Akan Belen le görüş kardeş.

Konuyu görmesini bekliyorum abi olmadı özel mesaj yazacağım. 

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bilmiyorum yurtları olmaz herhalde ama yine de oradaki okulların durumuna bağlıdır. Yaz okulu vb.

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Güzel bir yer,daha hafta içi oradaydım.Daha önce de bi kaç kez gitmiştim.İleride yaşamak istediğim yerlerden biri. :)

Yorum bağlantısı

Öğretmen evi yada ordu evi vs olabilir. Eğer tanıdık bulunursa kalmakta sorun çıkartmıyorlar..

Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Zonguldaktan İstanbul istikametine gidecek bütün otobüs firmaları Ereğli üzerinden gidiyorlar.Taşıt bulmakta zorlanmazsınız.Fakat yurt hakkında bir fikrim yok.Kerem abininde söylediği gibi öğretmenevi düşünülebilir.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Konuyu yeni gördüm.Yurtlar kapalı olarak biliyorum burada.Otel mantıklı olabilir yada öğretmen evi konuşmak lazım.Öğretmen evi ile de konuşulabilir.Benim değil ama abimin tanıdığı bir otel var ortaseker diyelim oraya da sorarız olmadı.Yarın akşam muhtemelen Ereğlide olacağım ben.Yenicedeyim şu an.Mutlaka haberkeselim en uygun şekilde ayarlamaya çalışırız.Telefonu mu yazıyorum istediğin zaman ve saatte arayabilirsin hiç sorun yok

Bu arada otobüs pek sorun olmaz buradan.Özel bir durum olmadıktan Sonra.Neyse bunları konuşuruz zaten görüştüğümüzde :)

Yorum bağlantısı

Öğretmen evi yada ordu evi vs olabilir. Eğer tanıdık bulunursa kalmakta sorun çıkartmıyorlar..

Ordu ya da polis evleri diger kamu gorevlilerini almiyorlar diye biliyorum degismedi ise. Ancak ogrendigime gore zaten polis evi yokmus. Ogretmenevine bakacagim, Tesekkurler Kerem.

Zonguldaktan İstanbul istikametine gidecek bütün otobüs firmaları Ereğli üzerinden gidiyorlar.Taşıt bulmakta zorlanmazsınız.Fakat yurt hakkında bir fikrim yok.Kerem abininde söylediği gibi öğretmenevi düşünülebilir.

Tesekkur ederim, aracin yogun olmasi iyi haber.

Yorum bağlantısı
Tuncay Küçük

orduevine gidip müdürüyle görüş durumu izah edin.yer durumu müsait ise tıllık 170 tl karşılığı günübirlik giriş kartı veriyorlar.üzerine kaldığınız ve faydalandığınız kadar ödüyorsunuz.bilginiz olsun..

Yorum bağlantısı

orduevine gidip müdürüyle görüş durumu izah edin.yer durumu müsait ise tıllık 170 tl karşılığı günübirlik giriş kartı veriyorlar.üzerine kaldığınız ve faydalandığınız kadar ödüyorsunuz.bilginiz olsun..

Hatta müdürüne benim selamımı söyleyebilirsiniz.. :biggrin: 2005 te askerliğimi orada yapmıştım..  :)

Yorum bağlantısı

Teşekkürler arkadaşlar. Bundan önce Ordu üniversitesine başvurmuştuk ancak yedeklerde kaldık. 16 kişi alınacaktı ve biz 7. yedektik. Haliyle sıra gelmez diye 8 yıl bu formasyon belasının peşinde de koşunca eşimle riske atmamak adına burası olunca atladık  gittik ve kaydı yaptırdık. Ancak yedek liste ilan eden Ordu bize kayıt hakkı verdi. Haliyle evden gidiş geliş olacağı ve ayrılık olmayacağı için Orduya kayıt yaptırdık. 

Herkese yardımlarından ötürü çok teşekkür ederim. Özellikle Akan Belen abi çok yardımcı oldu sağ olsun. Sürekli telefonla irtibat halindeydik. Kendisi ş.dışında olduğu için görüşemedik. 21 inde dersler başladığında eşimi tekrar getirince görüşürüz dedik ama o da nasip olmayacak. 

Yorum bağlantısı

Teşekkürler arkadaşlar. Bundan önce Ordu üniversitesine başvurmuştuk ancak yedeklerde kaldık. 16 kişi alınacaktı ve biz 7. yedektik. Haliyle sıra gelmez diye 8 yıl bu formasyon belasının peşinde de koşunca eşimle riske atmamak adına burası olunca atladık gittik ve kaydı yaptırdık. Ancak yedek liste ilan eden Ordu bize kayıt hakkı verdi. Haliyle evden gidiş geliş olacağı ve ayrılık olmayacağı için Orduya kayıt yaptırdık.

Herkese yardımlarından ötürü çok teşekkür ederim. Özellikle Akan Belen abi çok yardımcı oldu sağ olsun. Sürekli telefonla irtibat halindeydik. Kendisi ş.dışında olduğu için görüşemedik. 21 inde dersler başladığında eşimi tekrar getirince görüşürüz dedik ama o da nasip olmayacak.

Hakkına hayırlısı hocam.

Heryönden iyi oldu.Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı

Hayırlısı Yunus Emre..

Hakkına hayırlısı hocam.

Heryönden iyi oldu.Hayırlı olsun.

Hayırlısı olsun hocam.

Çok teşekkür ederim. Evet en iyisi böyle oldu çok şükür. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...